Kolejna cecha smartfonów, z którą się żegnamy

Newsy

Zabawny może wydawać się fakt, jak bardzo przez ostatnie lata nie przywiązywaliśmy uwagi do pewnych rzeczy. Działo się tak jednak z bardzo prostego powodu – były w smartfonach w zasadzie od zawsze. Tym razem mowa o (sporych rozmiarów) ramkach, które wraz z wyświetlaczem tworzą całość frontu naszych telefonów.

Do niedawna wielkość wspomnianych ramek była uzależniona od ograniczeń technologicznych i rozmieszczenia konkretnych podzespołów czy czujników w taki sposób, by sam ekran nie był w tym przeszkodą. Do dzisiaj spora część tych problemów została rozwiązana, czego efektem są pojawiające się na rynku smartfony z masywnymi wyświetlaczami a naprawdę cienkimi ramkami i o tym właśnie jest poniższy materiał.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Mieliście już takie smartfony w swoich rękach? Czy jeśli będziecie zmieniać telefon, to weźmiecie ten czynnik pod uwagę? Zapraszam do dyskusji.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x