Ubezpieczenie Urządzenia Basic jest nową formy ochrony swojego smartfona w sieci T-Mobile. Do kogo jest skierowana, co oferuje i czy warto się nią zainteresować? Sprawdźmy.

Warunki nie są wygórowane

Ubezpieczenia Urządzenia Basic mogą skorzystać nowi abonenci sieci T-Mobile przy podpisywaniu umowy bądź w ramach aneksu do starej. Miesięczny koszt usługi wynosi 8,50 złotych. Naprawy będą dokonywane wyłącznie w autoryzowanych serwisach oraz nie potrwają dłużej niż 5 dni. Kwota naprawy nie może przekroczyć 1000 złotych. W zdecydowanej większości przypadków powinno wystarczyć nawet na poważniejsze usterki, choć wymiana wyświetlacza w najnowszych, flagowych urządzeniach bywa czasami droższa. Niemniej kwota niecałych 10 złotych miesięcznie za spokój ducha jest warta zastanowienia.

Zobacz też: Płatności na Allegro jeszcze szybsze

Co obejmuje?

Ubezpieczenie obejmuje: uszkodzenie wyświetlacza, zatopienie oraz zalanie wodą. Operator gwarantuje wsparcie techniczne – internetowe oraz telefoniczne, a także aplikację T-Mobile Doctor sprawdzającą stan techniczny ubezpieczonego smartfona. Jeśli jesteście zainteresowani usługą, warto zapoznać się z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia.

źródło: T-Mobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.