Allegro jest jednym z najpopularniejszych serwisów aukcyjnych w Polsce. Codziennie dokonuje się tam tysiące transakcji. Nic dziwnego, że właściciele ciągle ulepszają i ułatwiają robienie zakupów w Internecie. Współpraca z marką Przelewy24 jest na to kolejnym dowodem.

Dotknij i zapłać

Co nowego? Blik OneClick. Wprowadzona opcja płatności ułatwia, a przede wszystkim znacznie przyspiesza proces finalizacji transakcji. Jak sama nazwa mówi, cały procedura ograniczy się do jednego kliknięcia. Nasze dane zostaną zapamiętane w aplikacji Allegro, dzięki czemu nie będziemy musieli ich na nowo wprowadzać. Zyskają na tym głównie kupujący za pośrednictwem smartfonów oraz tabletów – połowa ruchu w serwisie generowana jest przez urządzenia mobilne.

Cieszymy się, że Allegro dołączyło do partnerów Przelewy24, a klienci platformy zyskają nowe, wygodne i bezpieczne metody płatności. Taka współpraca daje nam ogromną motywację do działania, dalszego rozwoju i stałego podnoszenia jakości naszych usług. Z ciekawością obserwujemy i reagujemy na zmiany na polskim rynku e-commerce. – dodaje Michał Bzowy, Wiceprezes Zarządu PayPro SA.

Zobacz też: Nie działa Microsoft Edge? Chrome uratuje sytuację

Metoda jest bezpieczna i jeśli ktoś jest przyzwyczajony do płatności Blikiem, z pewnością skorzysta z tej nowości. Jeśli nie, warto sprawdzić i przekonać się samemu. W chwili obecnej Allegro oferuje płatności kartą, PayU oraz Android Pay. Którą z nich preferujecie?

źródło: Przelewy24

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.