Są rzeczy ważne i ważniejsze. Każdy ma swoje priorytety i musi umieć je właściwie ustalać. Nie można zajmować się błahymi sprawami, gdy w kolejce czekają istotne zadania. Doskonale wie o tym Google, które obecnie jest zalewane zgłoszeniami kolejnych problemów związanych z Pixelami. Amerykanie mają wiele na głowie i na każdym kroku muszą decydować, czym akurat się zajmować. Nam nie pozostaje nic innego, jak brać przykład z tego giganta. Oznacza to, że Pixele odstawiamy na bok i na pierwszy plan wysuwa się problem z emoji.

Nie mogę sobie wyobrazić, jak firma pokroju Google mogła nie zauważyć źle ułożonego cheesburgera? O co dokładnie chodzi? Przyjrzyjcie się następującym burgerom, reprezentowanym przez różne firmy:

Widzicie różnice? Z pewnością. Od razu widać błąd w sztuce. Jak można ser umieścić pod mięsem?  To niewyobrażalne. Po raz kolejny potwierdzają się badania, które pokazują, że zależnie od platformy różnie odbieramy emoji*. Na szczęście Google bardzo szybko zareagowało. Sam prezes wystosował specjalne oświadczenie na Twitterze:

Zobacz też: Przeglądarka internetowa od Samsunga usprawniona!

Tak powinna działać każda firma. Błędy związane z Pixelami okazują się na rękę Google. Użytkownicy najnowszych smartfonów od Amerykanów skupiają swoją uwagę wokół drobnych błędów i prawdopodobnie nie zauważą problemu z emoji. Szczęście w nieszczęściu.

 

PS. Wpis ma charakter humorystyczny – tak, gdyby ktoś pomyślał inaczej.

* to akurat poważne stwierdzenie

 

źródło: The Verge

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.