Olbrzymią zaletą Androida jest możliwość jego personalizacji. Producenci prześcigają się w niepowtarzalnych funkcjach, które mogą zaoferować wyłącznie swoim klientom. Ile nakładek na system, tyle pomysłów na jego usprawnienie. Jeśli jednak chcecie skorzystać z aplikacji trzeciej, szukacie nowości wprowadzonych przez Google Pixel, a także chcielibyście otrzymać dostęp do innowacji z Android Oreo, sprawdźcie tę aplikację.

Oreo + Pixel = Action Launcher

Action Launcher to jedno z najpopularniejszych rozwiązań, by zmienić pulpit główny naszego smartfona. Aplikacja przepełniona jest użytecznymi funkcjami, aktualizowana pod kątem nowości pojawiających się na rynku i oferująca wszystkie najlepsze rozwiązania. Deweloperzy przygotowali minutowe wideo, na którym pokazują, co czeka na nas w najnowszej aktualizacji.

Co jest zachwalane? Przede wszystkim połączenie zalet z Google Pixel oraz Androida OreoPasek wyszukiwania u dołu ekranu wraz z możliwością personalizacji, kropki powiadomień, skróty aplikacji, gesty, rozbudowany widżet pogody, integracja z Google Feed, motywy.

Zobacz też: Co robić ze smartfonem na cmentarzu?

Aplikacja znajduje się w Sklepie Play w wersji 30.2. Jeśli jeszcze nie macie jej na swoich smartfonach, warto sprawdzić wszystkie nowości i zmiany.

POBIERZ ACTION LAUNCHER ZE SKLEPU PLAY

źródło: Sklep Play

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.