Poznaliśmy kraje, które jako pierwsze przetestują Oreo na Samsungu Galaxy S8

Newsy

Co łączy Huawei, OnePlus i Nokię? Wszystkie te firmy rozpoczęły już otwarte testy Androida Oreo na swoich najważniejszych modelach. Niedługo ma dołączyć do nich Samsung, który od zeszłego miesiąca pracuje nad wydaniem stosownej aktualizacji dla Galaxy S8 i S8+. Ostatnie raporty wskazują, że lada moment lider mobilnego rynku oficjalnie ogłosi wydanie nowego oprogramowania dla wspomnianych modeli. Jednak nie wszyscy od razu będą mogli się nim cieszyć.

Koreańczycy już w zeszłym roku poszli drogą konkurencji i zamiast wydłużać czas oczekiwania na nową aktualizację, postanowili wykorzystać użytkowników flagowych modeli przez zaangażowanie ich do testów. W tym roku będzie podobnie. Według wielu plotek, już jutro Samsung może uruchomić swój program testowy. Na początku dostęp do Oreo będą mieli użytkownicy Galaxy S8 i S8+ w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Korei Południowej. Ten sam raport wspomina również o Polsce, ale w drugiej fazie testów. Wtedy, razem z naszym krajem, nowy system pojawi się w Chinach, Niemczech, Hiszpanii, Francji i Indiach. Niestety, ale nie wiemy kiedy dokładnie Samsung da zielone światło dla tych państw.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Zobacz też: Android Oreo dostępny dla wielu smartfonów już dzisiaj!

Program testowy Oreo dla Galaxy S8 i S8+ ma być dostępny na tych samych zasadach, co rok temu. Użytkownicy będą musieli zarejestrować się w aplikacji Samsung Members, aby po akceptacji pobrać nowe oprogramowanie bezpośrednio z ustawień urządzenia.

 

źródło: SamMobile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x