Z wewnętrznego systemu inwentaryzacyjnego amerykańskiej sieci Verizon wyciekły poufne informacje. Wszystkiemu winna jest strona boygeniusreport.com, która zaprezentowała wyżej wspomniane dane. 

Wszyscy miłośnicy smartfonów spod znaku Motoroli będą bardzo zadowoleni. Otóż wg sieci Verizon, Motorola wyprodukuje swój najnowszy produkt, czyli Motorolę Droid 2, również w wersji przeznaczonej do korzystania w Eruropie. „Światowy” Droid 2, obok obsługi technologi CDMA, która jest używana głównie na terenie Stanów Zjednoczonych, będzie obsługiwał także dobrze nam znany GSM. Co ciekawe, Droid 2 w wersji z obsługą GSM będzie dostępny w dwóch kolorach – czarnym i białym – „oryginalny” następca Droid’a w USA dostępny jest tylko w wersji czarnej, lub specjalnej R2-D2.

Kolejną interesującą pozycją w systemie jest Droid Pro (A957), którego internetowa społeczność uważa za „jedynego godnego” następce oryginalnego Droid’a. Ten potwór ma być wyposażony w procesor o taktowaniu 1,3Ghz, 4-calowy ekran, obsługę CDMA/GSM. Premiera Droid’a Pro – podobnie jak pierwszego Droida – ma się odbyć w listopadzie. 

Istną „wisienką na torcie” jest Motorola MZ600, przy którym w systemie Verizon’a widnieje napis „Tablet”. Wszystkich tych, którzy ucieszyli się na myśl o tablecie produkcji amerykańskiej korporacji, muszę niestety uspokoić. Motorola często używa oznaczenia „tablet”, aby zaznaczyć, że sprzęt posiada ekran dotykowy. 
źródło: androidandme.com 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Filip Stachowicz