Sony C670X – poprawiona wersja Xperii Z?

Newsy

Sony pokazując Xperię Z skłoniło wiele osób do refleksji nad postawą firmy. Producent zaprezentował hi-endowego smartfona, którego specyfikacja nie była aż tak mocna jak u flagowców pozostałych producentów.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Japończycy postanowili więc naprawić ten błąd i zaprojektowali nowe urządzenie znane pod roboczą nazwą C670X. Według przecieków będzie ono wyposażone w 4,8-calowy ekran, wyświetlający obraz w rozdzielczości FullHD. Pod obudową znajdziemy procesor Snapdragon 600 o taktowaniu 1,8 GHz, którego wspierać będzie moduł graficzny Adreno 320, 2 GB RAMu oraz 32 GB pamięci wewnętrznej. 13-megapikselowy aparat z sensorem Exmor R pozwoli na uchwycenie ważnych dla nas chwil w bardzo dobrej jakości. Telefon ma zadebiutować z Androidem 4.2 na pokładzie, z szybką perspektywą aktualizacji do wersji Key Lime Pie. Czy będzie on wodoodporny oraz z jakich materiałów zostanie wykonany na razie nie wiadomo.

Premiera Sony Xperii C670X przewidziana jest na połowę 2013 roku.

źródło: xperiablog.net


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x