Conduit HD z Wii trafi na Androida

Michał Bogumirski-Gołdyn Aplikacje 2013-03-03

High Voltage Software zaplanowało na pierwszy kwartał 2013 premierę Conduit HD na urządzenia wyposażone w Tegrę. Gra (do tej pory znana z konsoli Wii) będzie cechowała się odświeżoną grafiką, dostosowaną do możliwości czipu Nvidii oraz obsługą bezprzewodowych kontrolerów gier.

Według informacji w TegraZone, producent będzie dostarczał dwie pierwsze misje za darmo, za 3,99$ możemy nabyć dodatkowe 4, a pełny pakiet będziemy mogli nabyć za 4,99$.

Sama gra na Wii w momencie premiery w 2009 wywołała mieszane reakcje. Z jednej strony rozgrywka była poprawna, z drugiej gra nie wyróżniła się niczym szczególnym na rynku.

Premiera ukazuje nam ciekawy trend, coraz bardziej popularny wśród deweloperów – wydawania swoich popularnych tytułów z innych platform na urządzenia mobilne. Aktualnie Wii nie grzeszy wydajnością, więc pewnie możemy się spodziewać większej ilości portów z tej konsoli. Jakie gry Wy chcielibyście zobaczyć na ekranie swoich urządzeń?

Źródło: TegraZone


 • Kownac

  Ja z bym poprosił o LEGO City Undercover 🙂

 • nobooya

  Ja bym sobie bardzo chętnie zagrał w coś w stylu alien swarm na androidzie 🙂

  • Michał Bogumirski-Gołdyn

   Sam czekałbym na skrzyżowanie Gun Bros (niezliczone fale przeciwników, kupowanie upgrade’ów dla bardziej miodnej rozwałki) w uniwersum Warhammera 40 000. Niestety, to żaden port. Ciekawy by też był Space Hulk na Androidzie, ogólnie gry turowe w portach moim zdaniem byłyby ciekawe.x