Conduit HD z Wii trafi na Androida

Aplikacje

High Voltage Software zaplanowało na pierwszy kwartał 2013 premierę Conduit HD na urządzenia wyposażone w Tegrę. Gra (do tej pory znana z konsoli Wii) będzie cechowała się odświeżoną grafiką, dostosowaną do możliwości czipu Nvidii oraz obsługą bezprzewodowych kontrolerów gier.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Według informacji w TegraZone, producent będzie dostarczał dwie pierwsze misje za darmo, za 3,99$ możemy nabyć dodatkowe 4, a pełny pakiet będziemy mogli nabyć za 4,99$.

Sama gra na Wii w momencie premiery w 2009 wywołała mieszane reakcje. Z jednej strony rozgrywka była poprawna, z drugiej gra nie wyróżniła się niczym szczególnym na rynku.

Premiera ukazuje nam ciekawy trend, coraz bardziej popularny wśród deweloperów – wydawania swoich popularnych tytułów z innych platform na urządzenia mobilne. Aktualnie Wii nie grzeszy wydajnością, więc pewnie możemy się spodziewać większej ilości portów z tej konsoli. Jakie gry Wy chcielibyście zobaczyć na ekranie swoich urządzeń?

Źródło: TegraZone


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x