facebook stories reklamy

Koniec z lekkim Facebookiem? Do wersji Lite wkraczają Stories

Newsy

Facebook Lite stworzono po to, by ludzie ze słabszymi smartfonami bądź wolniejszymi łączami również mogli cieszyć się najpopularniejszym serwisem społecznościowym na świecie. Aplikacja pozbawiona jest kilku funkcji, które są tylko dodatkami.

Stories!

Wygląda na to, że ekipa Marka Zuckerberga chce wzbogacić Facebook Lite o funkcję Stories. Są to krótkie filmiki, które można czasowo udostępniać wszystkim swoim znajomym (coś jak Snapchat). Do tej pory funkcja ta była dostępna tylko w pełnej wersji aplikacji. Zaimplementowanie jest do FB Lite wydaje się dziwne – aplikacja stanie się cięższa i bardziej bateriożerna.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Zobacz też: Przedsprzedaż Huawei Mate 10 Pro ruszyła

Obserwujcie zmiany

Aktualizacja prawdopodobnie nie spotka się z przyklaskiem ze strony jej użytkowników. Facebook Lite jest bardzo popularny na wszystkich klasach smartfonów. Decydując się na niego zyskujemy lepsze wyniki pracy na baterii, mniejsze zużycie pamięci, a także mniej innowacji, z których na co dzień nie korzystamy. Niemniej, aktualizacja jest już wdrażana. Wkrótce powinniście zauważyć zmiany.

źródło: TNW


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x