OnePlus 5T niemal pewny – znowu ekskluzywny dla jednego sklepu?

Newsy

OnePlus 5 nie jest już dostępny. Nic nie wskazuje na to, że firma przywróci tego smartfona do sprzedaży, więc prosto od producenta nie uda się go kupić. Pozostaje rynek wtórny i sklepy, którym jeszcze w magazynach ostały się wolne egzemplarze. Już to powinno nas uświadomić, że w drodze jest nowy model. W zeszłych latach podobne sytuacje szybko były wyjaśniane, że niedługo telefony znowu będą dostępne. Tym razem tak się nie stało, więc możemy się spodziewać ogłoszenia następcy.

W Sieci pojawia się coraz więcej plotek na temat OnePlus 5T, który miałby zastąpić OnePlus 5. Specyfikacje, rendery, a nawet ceny już poznaliśmy. Tak naprawdę niewiele się zmieniło w tych kwestiach od mojego ostatniego artykułu na ten temat. W międzyczasie utwierdziliśmy się w przekonaniu, że nadchodzący model będzie miał identyczne dane techniczne, co do niedawna oferowany smartfon. Na pokładzie nie zabraknie Snapdragona 835, 6/8 GB RAM i podwójnego aparatu. Ten ostatni prawdopodobnie zostanie usprawniony, ale największymi zmianami mają być wyświetlacz o proporcjach 18:9 oraz rozpoznawanie twarzy. Siłą rzeczy czytnik linii papilarnych zostanie przeniesiony na tylną powierzchnię obudowy.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

W międzyczasie najnowsze informacje wskazują że na niektórych rynkach OnePlus 5T może być oferowany ekskluzywnie przez Amazon. Analogicznie wyglądała sytuacja z OnePlus 5.

Zobacz też: Xiaomi Redmi Note 5 też zostanie wyposażony w nowoczesny wyświetlacz.

Teoretycznie OnePlus 5T powinien oficjalnie zostać zaprezentowany 16 listopada. Jeśli ta data się potwierdzi to niedługo możemy spodziewać się oficjalnej zapowiedzi od Chińczyków. Konferencja tuż, tuż, ale pamiętajmy o plotkach, które wspominało o premierze 20 listopada. Czyżby Amazon miał tym razem dostać kilka dni światowej ekskluzywności?

 

źródło: Phone Arena, GizChina, Android Authority


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x