Spotify jest jedną z najpopularniejszych aplikacji z muzyką na rynku. Użytkownicy mogą słuchać pełnych albumów swoich wykonawców, konkretnych kawałków czy też wymieniać się nawzajem własnymi składankami. W Spotify pojawiła się funkcja, która może się spodobać miłośnikom polskiej muzyki.

40 nowych playlist

Wprowadzono polskie playlisty. Zestawów muzycznych z rodzimą muzyką utworzono ponad 40. Część z nich jest w 100% polska, bez obcych piosenek, część to miks muzyki z różnych stron świata. Przykładowe playlisty to np: Generacja Hip-Hop z utworami Quebonafide, Taco Hemingway, O.S.T.R, Tylko polski rock z glosem HEY, Organka, zespołu Coma, Alternatywna Polskagdzie usłyszymy m.in. Korteraz oraz Artura Rojka.

Dokonano podziału nie tylko na gatunki, ale również nastrojowość. Wśród playlist z polską muzyką znajdziemy także: Uśmiechnij się!, Jesienny Chill oraz Muzyka do pracy. Z kolei miłośnicy muzyki, którzy chcą być na bieżąco mogą zainteresować się Top Hits Polska.

Zobacz też: Składany smartfon Huawei

źródło: Spotify

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.