[Pobierz] Floating Bar na każdy smartfon dzięki świetnej aplikacji

Newsy

Jedną z nowych funkcji, która bardzo mi się spodobała w LG V30 jest Floating Bar. Opcja ta pozwala na umieszczenie ulubionych skrótów, które wyglądają minimalistycznie i mamy do nich szybki dostęp. Poniekąd przypomina to panel Edge w Galaxy S8, ale według mnie jest to zdecydowanie lepsze rozwiązanie. Więcej na temat funkcji Floating Bar możecie przeczytać w moim obszernym wpisie z września.

Teraz możecie mieć Floating Bar na swoim smartfonie. Aplikacja umożliwia szybki dostęp do ulubionych programów. Umieszczone one zostaną w rozwijanej belce, którą można przyczepić w dowolnym miejscu przy krawędzi wyświetlacza. Według strony aplikacji w Google Play:

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]
  • Uzyskaj dostęp do ulubionych aplikacji, narzędzi, stron internetowych oraz kontaktów
  • Dodaj po 5 skrótów do czterech kategorii wymienionych wyżej
  • Włącz lub wyłącz poszczególne kategorie
  • Przesuwaj Floating Bar po ekranie
  • Przesuń palcem na wyświetlaczu, aby przeglądać kategorie i ich skróty
  • Schowaj Floating Bar dowolonym kliknięciem w pozostałe pole wyświetlacza

Zobacz także: Galaxy S9 ze sztuczną inteligencją

Aplikacja ma średnią ocen na poziomie 4,2. Oprócz standardowych skrótów można ustawić w niej informacje dotyczące prognozy pogody, a także przyciski do sterowania muzyką. Wśród wielu ustawień, można włączyć Floating Bar na ekranie blokowania oraz dostosować jego styl i motyw. W opcjach jest nawet możliwość ustawienia jego przezroczystości. Zapewnia on zatem taką samą funkcjonalność jak prawdziwy Floating Bar znany z LG V30. Niestety bezpłatna wersja programu pozwala jedynie na załadowanie jednej strony skrótów. Jeżeli użytkownik ma większe potrzeby, może zapłacić $0,99 za wersję pełną.

Źródło: phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x