Google się pogrąża – co byś zrobił, gdybyś dostał nowy, niesprawny telefon?

Newsy

Niedawno okazało się, że wyświetlacze Pixeli 2 XL mogą szybko się wypalać. Jest to typowe dla paneli wykonanych w technologii OLED. Jednak nie powinno mieć to miejsca po tygodniu użytkowania. Google oficjalnie oświadczyło, że przyjrzy się sprawie. W międzyczasie na światło dzienne wychodzą kolejne problemy.

Pozostając w temacie ekranów, okazuje się, że najnowszy smartfon od Google nie przewija poprawnie multimediów. Objawia się to następującym efektem:

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Podobny efekt był widoczny na Galaxy S4. Jednak to nie koniec nietypowych kłopotów z Pixelami. Otóż jeden z użytkowników Reddita przyznał, że otrzymał egzemplarz, który nie przeszedł kontroli jakości.

Właściciel urządzenia od razu skontaktował się z firmą i smartfon zostanie wymieniony. Jednak to dopiero początek. Już wiele osób zgłasza nieprawidłowości w działaniu głośników stereo – różnic jakościowych pomiędzy nimi. Kolejny błąd to irytujące „klikanie” podczas rozmów telefonicznych. Ostatni problem ma zostać rozwiązany wraz z jedną z aktualizacji.

Zobacz też: Bezramkowy model od Xiaomi w przystępnej cenie

Wady wieku dziecięcego? Można tak to tłumaczyć, ale w przypadku Google jest ich za dużo i zbyt często się powtarzają. Niektórzy zwracają uwagę, że wszystkie problemy są winą HTC i LG, ale pamiętajmy, że Pixele są opisywane hasłem „Made by Google”.

 

źródło: Reddit, 9to5Google


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x