W zeszłym roku o Samsungu Galaxy Note7 usłyszał cały świat. Pewnie linie lotnicze nawet zabroniły wnoszenia tego modelu na pokłady samolotów. Hiszpański oddział Samsunga postanowił się zrehabilitować i wraz z liniami Iberia zaoferować niespodziankę pasażerom.

Kawa, przekąski i… najnowszy flagowiec

Oddział Samsunga wraz z liniami lotniczymi Iberia postanowił zaskoczyć swoich klientów. Akcja podziękowania lokalnym konsumentom rozpoczęła się już na początku października. Na pokładzie samolotów serwowano darmową kawę, herbatę oraz przekąski.

Wczoraj niespodzianka była większa. Pasażerowie lotu IB514 otrzymali Samsunga Galaxy Note8Celestino Garcia, wiceprezes hiszpańskiego oddziału Samsunga osobiście znalazł się na pokładzie samolotu i zabrał głos w sprawie zeszłorocznej wpadki, której bohaterem głównym był Galaxy Note7. Podziękował on za wsparcie i wręczył „drobny” upominek.

Zobacz też: Przeportowano ROM z Xiaomi Mi A1 na inne modele

Mają rozmach

Wartość rynkowa ponad 200 modeli Samsunga Galaxy Note8 wynosi około 200 tysięcy dolarów. Trzeba przyznać, że jest to nielicha niespodzianka. To bardzo miło ze strony producenta, że zdecydował się na taki gest. Wyraz uznania wobec swoich klientów jest niezwykle ważny. Przy okazji to niezła akcja marketingowa dla tegorocznego flagowca.

źródło: Twitter, diariodeavisos

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.