ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Kiedy Android Oreo dla HTC U11?

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy

HTC U11 ma wkrótce otrzymać aktualizację do Androida 8.0 Oreo. Jak na razie producent nie podaje dokładnej daty, lecz możemy przypuszczać, że czas oczekiwania nie będzie długi.

Kiedy?

Powiadomienie o aktualizacji może się pojawić już w przyszłym miesiącu. Tipster LlabTooFeR opublikował na Twitterze, że prace są w fazie końcowej i proces aktualizacji może się rozpocząć już w listopadzie, maksymalnie z początkiem grudnia. Aktualnie smartfon pracuje na Androidzie 7.1.1 Nougat z autorską nakładką producenta Sense 9.

Zobacz też: Smartfon z Biedronki za mniej niż 300 złotych

Listopadowe plany na tym się nie kończą

Tajwański producent ma więcej w planach aniżeli tylko aktualizacja do Oreo. 2 listopada odbędzie się konferencja, na której oczekuje się prezentacji urządzenia Android One HTC U11 Life oraz flagowego modelu HTC U11 Plus. Obydwa smartfony prezentują się interesująco. Zwłaszcza pierwszy z nich – może stać się silną konkurencją w kategorii smartfonów Android One. U11 Life oferuje coś, czego konkurencja nie posiada – funkcji Edge Sense, odpowiadającej za reakcję ramek na ścisk. Co więcej, już na starcie ma pracować pod kontrolą najnowszej Androida.

źródło: Twitter

Sprawdź najnowsze wpisy