Xiaomi Mi Mix 2 w białej, ceramicznej obudowie już wkrótce. Są nowe zdjęcia

Newsy

Xiaomi Mi Mix 2 jest jednym z najciekawszych flagowców chińskiego producenta. Dostępny jest póki co wyłącznie w czarnej odsłonie. Wkrótce może się to zmienić, gdyż na rynek trafi mocniejsza i pieczołowicie wykonana biała wersja kolorystyczna.

Biała ceramika wygląda świetnie

Nowy wariant Xiaomi Mi Mix 2 to nie tylko kolor. Producent zdecydował się na zwiększenie RAM do 8 GB. Obudowa z kolei zostanie wykonana z ceramiki. Proces produkcyjny jest skomplikowany i ma trwać nawet tydzień. Urządzenie zostało uchwycone na zdjęciach w rękach popularnej analityczki, Sun Changxu. Post pojawił się w serwisie Weibo.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Smartfon przyciąga wzrok. Pojawiają się również głosy, że Xiaomi pracuje nad czarna wersją ceramicznej obudowy. Czy takowa ukaże się na rynku, czy może zadebiutuje wraz z białą odsłoną trudno powiedzieć.

Xiaomi Mi Mix 2 w białej ceramicznej obudowie z 8 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej wyceniane jest na około 700 dolarów.

Kiedy na rynku?

Przewiduje się, że Xiaomi Mi Mix 2 zadebiutuje na rynku 11 listopada. Jest to wielki dzień promocji w Państwie Środka i zazwyczaj udany dla chińskiego producenta. W pierwszym rzucie z pewnością nie będzie dużego nakładu. Zainteresowani będą musieli się pospieszyć. Zakupy w myśl zasady: kto pierwszy, ten lepszy.

Zobacz też: HTC U11 Life nowym Android One

źródło: Weibo, Gizmochina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x