Samsung Galaxy Note8 dostępny jest w Polsce w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej (Midnight Black) oraz złotej (Maple Gold). Jeśli żadna z nich Was nie przekonała, być może zrobi to odsłona niebieska.

Deep Sea Blue w Polsce

Moim zdaniem najbardziej przyciąga spojrzenie. Samsung Galaxy Note8 w kolorze DeepSea Blue nareszcie trafia do naszego kraju. Dobrą informacją jest również to, że cena pozostaje bez zmian – 4299 złotych. Właśnie tyle zapłacimy w sklepie Komputronik. Jeśli chcemy jednak trochę przyoszczędzić, możemy zainteresować się ofertą x-kom. Tam smartfon wyceniono na 4289 złotych.

Wysyłka za tydzień

Przedsprzedaż ruszyła już teraz. Wysyłka została natomiast przewidziana na 27 października, czyli następny piątek. Samsung Galaxy Note8 w kolorze DeepSea Blue nie różni się funkcjonalnością od pozostałych modeli. Cieszy jednak, że wersja ta trafiła do Polski w tak szybkim czasie.

Dla zainteresowanych polecam recenzję Łukasza, a także spis zalet oraz listę wad.

Zobacz też: Jak LG V30 radzi sobie w trudnych warunkach?

źródło: X-kom, Komputronik

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.