Promocji w ofertach prepaid jest coraz więcej. Producenci prześcigają się w wyścigu „kto da więcej”. Play wystartował z promocją, w której wystarczy włączyć cykliczne doładowania z karty.

Play + MasterCard = dodatkowe surfowanie!

Jeśli posiadacie kartę płatniczą MasterCard, możecie włączyć cykliczne doładowania swojego konta. Każde z nich to dodatkowy pakiet internetu za darmo. Za doładowania w przedziałach:

  • 5-9 złotych otrzymamy 500 MB,
  • 10-24 złote otrzymamy 1 GB
  • 24-49 złote otrzymamy 2 GB
  • 50 złotych i więcej otrzymamy 5 GB

Dodatkowy Internet zostanie przyznany w ciągu 24 godzin i będzie ważny przez 30 dni.

Proces dołączenia do promocji jest bardzo prosty. Wchodzimy na doladowania.play.pllogujemy się, a następnie dodajemy swoją kartę MasterCard. Ostatnim krokiem jest włączenie cyklicznych doładowań. Akcja promocyjna ważna jest do odwołania. Warto zapoznać się z pełnym regulaminem.

Jest to jedna z ciekawszych promocji na rynku, w której jedynym warunkiem, jaki trzeba spełnić to posiadać odpowiednią kartę. Reszta robi się sama. Co więcej, już nie musimy się martwić, że zapomnimy doładować konto.

Zobacz też: Apple Pay powoli wkracza do Polski?

źródło: Blog Play

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.