Zrób zakupy na Allegro i odbierz kupon na 30 zł

Kamil Lewicki Newsy 2017-10-17

Android Pay zyskuje coraz większą popularność. Niedawno w Żabce mogliśmy zgarnąć bon, a teraz możemy to zrobić na Allegro. Z pewnością zdarza się Wam robić tam zakupy, warto więc zapoznać się z regulaminem nowej promocji.

Akcja trwa od godziny 10:00, 13 października 2017 do wyczerpania Kuponów promocyjnych, lecz nie dłużej niż do 23:59, 18 grudnia. Otrzymać można kupon o wartości 30 złotych. Wystarczy zrobić zakupy za dowolną kwotę (minimum 1 zł) i zapłacić za nie poprzez aplikację mobilną. Kupon powinien przyjść w ciągu 72 godzin.

Aby wykorzystać kupon, wymagane jest ponowne użycie Android Pay. 1 kupon na 1 konto. Pula ograniczona do 6500 sztuk. Zainteresowanych odsyłam do pełnego regulaminu promocji. Sprawdźcie też czy macie zainstalowaną najnowszą wersję aplikacji Allegro.

Zobacz też: Kolejne smartfony Nokii przed nami?

Z akcji promocyjnej wyłączone są również pewne kategorie. Warto się z nimi zapoznać, gdyż nie za każdy produkt zapłacimy przez Android Pay.

źródło: Allegro • TomoS

  Fajnie że Android Pay nie obsługuje mojego banku…

  • Michał Janowicz

   To działa w drugą stronę, to twój bank nie obsługuje Android Pay, zmień bank i po problemie 😉 a tak serio to można po prostu sobie założyć jakieś darmowe konto w banku, który wspiera Android Pay, jak nie chcesz rezygnować z obecnego banku.

   • TomoS

    Nie jestem aż takim desperatem żeby zakładać konto w banku dla jednej promocji xD

    • Michał Janowicz

     Nie chodziło mi o promocję, tylko ogólnie o korzystanie z Android Pay :p
     Ja już nie wyobrażam sobie wyciągania karty z portfela, za wszystko płacę telefonem 🙂

     • cherrz

      Ja też płacę telefonem, ale nie przez Android Pay.