14 marca Krudowie trafią do naszych telefonów

Mateusz Gadzina Aplikacje 2013-03-02

Każdy z Was pewnie kojarzy firmę Rovio i ich Angry Birds – grę, która stała się hitem na wszystkich urządzeniach, na których została wydana. 14 marca tego roku w Google Play i App Store zadebiutuje kolejny tytuł, w którego powstawaniu miała swój udział ekipa od „Wściekłych Ptaków”.

Mowa tutaj o grze „The Croods”, która ma być wydana w związku z premierą filmu o takim samym tytule. Pojawi się on na ekranach kin 22 marca, a więc osiem dni po debiucie samej gry. Krótki filmik zapowiadający premierę aplikacji na urządzeniach mobilnych możecie zobaczyć poniżej:

YouTube Preview Image

Sam film – tworzony przez DreamWorks, które także pomaga przy produkcji gry – opowiadać będzie o jaskiniowcach, którzy pewnego dnia spotykają na swojej drodze prehistorycznego geniusza. Umie on rozpalać ogień, więc sympatyczna  rodzinka porywa go, przetrzymuje w wydrążonym pniu i używa jako wielkiej zapalniczki. Polska premiera filmu planowana jest na 5 kwietnia, a rodzimy tytuł tej produkcji brzmi „Krudowie”.

Sama gra zapowiada się na coś w rodzaju skrzyżowania Farmville i Pokemonów. Czy będzie to grywalny tytuł, czy też dostaniemy niedopracowany produkt podobny do wielu innych, wydawanych na licencjach głośnych filmów? O tym przekonamy się tuż po premierze.

Wybieracie się na „The Croods”? Ja dopiero przy okazji tej zapowiedzi usłyszałem pierwszy raz o tej animacji DreamWorks – i zastanawiam się czy nie wezmę przypadkiem młodszego brata do kina. Ale na pewno dam mu 14 marca przetestować ten tytuł.

źródło: pocketgamer.co.uk


 • kulitom

  Piszcie o fajnych grach, np. o Hungry Shark Evolution, slingshot racing czy Infinite (tu link, bo ciężko znależć: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nexusgamestudio.infinite), bo wyszły niedawno, wyglądają ciekawie i mało osób o nich wie. Zamiast tego piszecie o The Croods, która nie dość, że na screenach wygląda słabo, to jest to gra jakich wiele i chyba tylko dlatego, że robi ją Rovio. Możecie mi to wytłumaczyć?

 • jacko90

  *Ziew*…

 • Maestro16s

  Pierwsze co przeczytałem Kurdowie. Myślałem że przyjeżdzają zmienić się z chińczykami 😀

 • czoppers

  Ale nędza….x