14 marca Krudowie trafią do naszych telefonów

Aplikacje

Każdy z Was pewnie kojarzy firmę Rovio i ich Angry Birds – grę, która stała się hitem na wszystkich urządzeniach, na których została wydana. 14 marca tego roku w Google Play i App Store zadebiutuje kolejny tytuł, w którego powstawaniu miała swój udział ekipa od „Wściekłych Ptaków”. Mowa tutaj o grze „The Croods”, która ma być wydana w związku z premierą filmu o takim samym tytule. Pojawi się on na ekranach kin 22 marca, a więc osiem dni po debiucie samej gry. Krótki filmik zapowiadający premierę aplikacji na urządzeniach mobilnych możecie zobaczyć poniżej:

Sam film – tworzony przez DreamWorks, które także pomaga przy produkcji gry – opowiadać będzie o jaskiniowcach, którzy pewnego dnia spotykają na swojej drodze prehistorycznego geniusza. Umie on rozpalać ogień, więc sympatyczna  rodzinka porywa go, przetrzymuje w wydrążonym pniu i używa jako wielkiej zapalniczki. Polska premiera filmu planowana jest na 5 kwietnia, a rodzimy tytuł tej produkcji brzmi „Krudowie”. Sama gra zapowiada się na coś w rodzaju skrzyżowania Farmville i Pokemonów. Czy będzie to grywalny tytuł, czy też dostaniemy niedopracowany produkt podobny do wielu innych, wydawanych na licencjach głośnych filmów? O tym przekonamy się tuż po premierze. Wybieracie się na „The Croods”? Ja dopiero przy okazji tej zapowiedzi usłyszałem pierwszy raz o tej animacji DreamWorks – i zastanawiam się czy nie wezmę przypadkiem młodszego brata do kina. Ale na pewno dam mu 14 marca przetestować ten tytuł.

źródło: pocketgamer.co.uk

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x