Zrobił tatuaż z logo operatora i dostał najnowszego iPhone’a za darmo

1 minuta czytania
Komentarze

Jak zdobyć swoje pięć minut sławy? Zrobić sobie tatuaż z logo operatora i umieścić cały proces w Internecie. Przy okazji można odebrać najnowszego iPhone’a i parę gadżetów.

iPhone 8 za tatuaż!

Amerykanin Philip Harrison napisał na swoim Twitterze, że jeśli T-Mobile sprezentuje mu iPhone’a 8 to wytatuuje on na swoim ramieniu logo operatora. W poście został oznaczony John Legere, CEO amerykańskiego T-Mobile.

https://twitter.com/philishadagrape/status/916381626220679168

Ten odpowiedział na wyzwanie Harrisona i zgodził się na taki układ. Dwa dni później, Philip Harrison opublikował zdjęcia z wycieczki do studia tatuażu i procesu ozdabiania jego ręki. Możemy zobaczyć, że logo jest sporych rozmiarów.

https://twitter.com/philishadagrape/status/917254392524398592

Parę dni później na Twitterze ląduje kolejny post, w którym szczęśliwy Philip Harrison trzyma w swoich rękach czarną wersję iPhone’a 8. Oprócz smartfonu otrzymał kilka firmowych gadżetów, m.in. koszulkę, w której możemy go zobaczyć na zdjęciu.

https://twitter.com/philishadagrape/status/918298820345131008

Czy to marketingowa zagrywka, czy też nie, moim zdanie wyszło całkiem pozytywnie. Warto w tym miejscu przypomnieć o podobnej akcji z iPhone’m 7. Ukraiński sklep z elektroniką zorganizował konkurs, który polegał na zmianie imienia i nazwiska na „iPhone Sim” (z ukraińskiego iPhone 7). Znalazł się na to chętny śmiałek i za jedyne dwa dolary nabył on swój upragniony telefon.

Zobacz też: Nowe rendery Huawei Mate 10 Lite – smartfonu z 4 aparatami

źródło: Twitter

Motyw