T-mobile nawiązał współpracę z Gazetą Wyborczą, pojawi się preinstalowana aplikacja

Newsy

Operatorzy mają zwyczaj dorzucania do sprzedawanych telefonów paru dodatkowych aplikacji. Zazwyczaj wynika to z umów zawartych między operatorem a dostawcą aplikacji. Tym razem różowy operator nawiązał współpracę z Agorą, wydawcą Gazety Wyborczej.

Jak współpraca będzie wyglądała z perspektywy klienta T-mobile?

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

W nowych telefonach sprzedawanych przez T-mobile abonenci otrzymają preinstalowaną aplikację Gazety Wyborczej. W ramach promocji będzie możliwe testowanie cyfrowej prenumeraty przez 3 miesiące. Po tym czasie klienci będą mogli przedłużyć ją i doliczyć opłatę do abonamentu. Sprawę skomentował Piotr Makowski z T-mobile Polska:

Uważnie obserwujemy, jak zmieniają się potrzeby naszych klientów i sposób wykorzystania przez nich urządzeń mobilnych. Chcemy dostarczać im nie tylko najlepsze usługi telekomunikacyjne, ale także inne, których poszukują za pomocą telefonów i smartfonów.

Zobacz też: Pracownicy call center wykradali numery klientów T-mobile dla konkurencji!

To nie koniec

Agora poinformowała, że trwają już rozmowy z innymi operatorami. Niestety, trudno powiedzieć, jakiej konkretnie oferty możemy się w takim wypadku spodziewać – niektóre źródła wspominają tylko o ułatwieniu płatności, inne o współpracy zbliżonej do T-mobile.

Źródło: Wirtualne Media


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x