Operatorzy mają zwyczaj dorzucania do sprzedawanych telefonów paru dodatkowych aplikacji. Zazwyczaj wynika to z umów zawartych między operatorem a dostawcą aplikacji. Tym razem różowy operator nawiązał współpracę z Agorą, wydawcą Gazety Wyborczej.

Jak współpraca będzie wyglądała z perspektywy klienta T-mobile?

W nowych telefonach sprzedawanych przez T-mobile abonenci otrzymają preinstalowaną aplikację Gazety Wyborczej. W ramach promocji będzie możliwe testowanie cyfrowej prenumeraty przez 3 miesiące. Po tym czasie klienci będą mogli przedłużyć ją i doliczyć opłatę do abonamentu. Sprawę skomentował Piotr Makowski z T-mobile Polska:

Uważnie obserwujemy, jak zmieniają się potrzeby naszych klientów i sposób wykorzystania przez nich urządzeń mobilnych. Chcemy dostarczać im nie tylko najlepsze usługi telekomunikacyjne, ale także inne, których poszukują za pomocą telefonów i smartfonów.

Zobacz też: Pracownicy call center wykradali numery klientów T-mobile dla konkurencji!

To nie koniec

Agora poinformowała, że trwają już rozmowy z innymi operatorami. Niestety, trudno powiedzieć, jakiej konkretnie oferty możemy się w takim wypadku spodziewać – niektóre źródła wspominają tylko o ułatwieniu płatności, inne o współpracy zbliżonej do T-mobile.

Źródło: Wirtualne Media

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adrian Celej

Fan nowych technologii, Androida i Linuksa. W wolnych chwilach także elektronik-amator.