Razer oficjalnie zapowiada smartfona dla graczy! Czy to będzie klapa jak Ouya?

Newsy

Razer chce stworzyć smartfona. O tym już mogliście przeczytać na naszym portalu. Adam przedstawił Wam plotki, które mówiły wprost – firma skupiająca się na produktach dla graczy, chce zaistnieć w branży mobilnej. Prawdopodobnie za kilka lub kilkanaście lat tak właśnie będzie wyglądał też rynek gier. Jednak nie wybiegajmy za daleko w przyszłość. Plotki okazały się faktem, gdyż amerykański producent oficjalnie zapowiedział konferencję, na której przedstawi telefon.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Wydarzenie odbędzie się 1 listopada, w Święto Zmarłych. Dla Amerykanów jest to również koniec Halloween, ale z zapowiedzi nie wskazuje na to, że Razer połączy te wydarzenia. Czym będzie ich smartfon? Na jego temat nic nie wiemy. Możemy jednak domniemywać, że będzie to urządzenie pracujące „w chmurze”, niczym Nextbit Robin. Tę firmę Amerykanie przejęli, podobnie jak Ouya. Obie marki łączy również fakt, że okazały się rynkową klapą. Koncept był dobry i bardzo możliwe, że Razer wykorzysta doświadczeń pracowników Nextbit i Ouya. Obraz i sterowanie grami przesyłane przez Internet to nic nowego. Jednak takim rozwiązaniem nikt na mobilnym rynku jeszcze nie zawojował.

Zobacz też: Czy połączenie Xiaomi i Apple może być dobre?

Jeśli smartfon od Razera będzie wyróżniał się wyłącznie budową na kształt kontrolera to najprawdopodobniej nie zdobędzie uznania na rynku. Pamiętacie Sony Ericssona Xperię Play? Japończycy nie bez powodu nie odważyli się kontynuować tej serii.

 

źródło: Phone Arena, Twitter


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x