Play stara się odpowiedzieć na potrzebny klientów. Operator oferuje opcję „Stan Nielimitowany” będącą paczką 7w1. W jej skład wchodzą między innymi darmowe rozmowy, sms-y/mms-y, nielimitowany Internet w kraju, dostęp do Tidala oraz Showmaxa. Istnieje również tańszy wariant tego abonamentu. Stan Nielimitowany Mini.

Stan Nielimitowany Mini pozwala na nielimitowane wykonywanie połączeń krajowych bez żadnych opłat, a także dostarcza podstawowy pakiet telewizji Play Now oraz paczkę Internetu. To wszystko za 20 złotych. Play postanowił jednak dać użytkownikom więcej.

Pakiet danych z 2 został zwiększony do 5 GB, zachowując tę samą cenę.

Zobacz też: Pracownicy call center wykradali numery klientów T-mobile dla konkurencji!

Być może to niewielka zmiana, lecz w dobie ciągłego połączenia z Internetem większa paczka danych to większy komfort psychiczny. Na uwagę zasługuje tutaj fakt stałej ceny. Jest to jedna z atrakcyjniejszych ofert fioletowego operatora dla osób ceniących sobie rozmowy. Za pakiety zawierające w sobie nielimitowane sms-y bądź jeszcze więcej Internetu, trzeba zapłacić nieco więcej.

źródło: Blog Play

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.