ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Promocja na paliwo także na BP – warunki lepsze niż na Orlenie i Lotosie

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Motoryzacja

Po akcjach rabatowych ogłoszonych przez Orlen i Lotos okazuje się, że promocja na paliwo obowiązuje również na BP. Ta sieć stacji benzynowych właśnie ogłosiła swoją wakacyjną ofertę. Jej najważniejsze elementy są takie same, jak u konkurentów, jednak są pewne istotne zalety, których u tych konkurentów brak.

Promocja na paliwo – do Orlenu i Lotosu dołącza BP

Tydzień temu Orlen ogłosił promocję na paliwo. Okazało się, że tankując benzynę lub diesla można zaoszczędzić 30 groszy na litrze. Pojawiły się jednak ograniczenia związane z limitem tankowania do 50 litrów do trzech razy w miesiącu oraz koniecznością posiadania aplikacji Vitay i aktywowania specjalnych kuponów. Sytuację ułatwiły dopiero nowe zasady promocji, które weszły w życie z początkiem lipca.

Bardzo podobną promocję do Orlenu wprowadził Lotos. Na stacjach tej sieci również można zaoszczędzić 30 groszy na litrze, a limity tankowania są takie same jak na Orlenie. Akcja jest adresowana do uczestników programu lojalnościowego stacji.

BP ogłosiło, że również organizuje wakacyjną promocję na paliwo. Na tych stacjach obniżka także wyniesie 30 groszy na litrze (lub 10 groszy, ale o tym za chwilę) i – podobnie jak na Orlenie i Lotosie – można zatankować w obniżonej cenie trzy razy do 50 litrów w lipcu i trzy razy do 50 litrów w sierpniu.

W czym tkwi przewaga BP na Orlenem i Lotosem? Po pierwsze, promocja dotyczy także LPG, na czym zależy wielu kierowcom. Po drugie, w regulaminie nie znajdziemy zapisów o zakazie nalewania paliwa np. do kanistrów, zamiast do baku.

Żeby skorzystać z promocji na BP, musimy posiadać kartę Payback. Rabaty są następujące:

  • 30 groszy na paliwa regularne i premium dla osób z zarejestrowaną kartą Payback
  • 10 groszy na paliwa regularne i premium dla osób z niezarejestrowaną kartą Payback
  • 10 groszy na LPG dla osób z zarejestrowaną kartą Payback

Jeśli zatankujemy więcej niż 50 litrów paliwa lub LPG, BP przyzna nam rabat tylko na pierwsze 50 litrów. Tu jednak ważna uwaga – jednorazowo można zatankować maksymalnie 199 litrów, by rabat w ogóle był naliczany.

źródło: BP

Sprawdź najnowsze wpisy