ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Promocja Orlen: czy mogę użyć kanistra?

Promocja na Orlenie od teraz z nowymi zasadami – skorzysta więcej kierowców

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Motoryzacja

Od kilku dni obowiązuje promocja na Orlenie, w ramach której kierowcy mogą zaoszczędzić przy tankowaniu. Do tej pory, żeby skorzystać z tej oferty, trzeba było jednak dopełnić kilku formalności – w przeciwnym razie rabat nie był naliczany. Od dzisiaj łatwiej skorzystać z promocji i trudniej o pomyłkę przy kasie.

Promocja na Orlenie bez kuponów z aplikacji

Na początek przypomnijmy najważniejsze zasady promocji na Orlenie. Do końca sierpnia tankując benzynę lub olej napędowy można otrzymać rabat w wysokości 30 groszy na litrze paliwa. Obniżka obejmuje maksymalnie 50 litrów zatankowanych jednorazowo. Z promocji można skorzystać:

  • trzy razy w okresie 27.06.2022 – 31.07.2022
  • trzy razy w okresie 1.08.2022 – 30.08.2022

Orlen ogłosił, że z promocji mogą korzystać uczestnicy programu lojalnościowego Vitay i to się nie zmienia. Od dzisiaj otrzymanie rabatu jest jednak łatwiejsze.

Do tej pory, żeby zapłacić mniej, trzeba było aktywować dedykowany kupon promocyjny, który pojawił się w aplikacji Vitay na smartfony. Przy kasie należało zeskanować kupon, a następnie kartę Vitay (plastikową lub wirtualną). Wystarczyło zapomnieć o jednym z kroków lub np. nie mieć zasięgu na stacji, by skorzystanie z promocji stało się niemożliwe.

W okresie od 1 lipca 2022 r. – 31 sierpnia 2022 r. Rabat będzie również udzielany Uczestnikom Zarejestrowanym po okazaniu i zeskanowaniu aktywnej głównej plastikowej Karty VITAY – czytamy w regulaminie promocji. Nie trzeba więc już aktywować i tak przyznanych przez Orlen kuponów ani uruchamiać aplikacji Vitay przy kasie. Wystarczy pokazać kasjerowi plastikową kartę, by rabat został naliczony.

Jeśli nadal macie jakieś wątpliwości, odsyłam do naszego tekstu podsumowującego najczęstsze pytania związane z promocją Orlenu. Dowiecie się z niego m.in., czy można tankować paliwo do kanistra i zapłacić mniej. Warto również pamiętać, że promocja na Orlenie to niejedyna taka wakacyjna obniżka cen paliw. Swoje rabaty ogłosił właśnie Lotos i również wynoszą one 30 groszy na litrze. Szczegóły i zasady oferty znajdziecie w podlinkowanym tekście.

źródło: Orlen

Sprawdź najnowsze wpisy