[Pobierz] N.O.V.A Legacy – shooter w klimatach Sci-Fi od Gameloftu za darmo

Gry

Dla wielu gra w strzelanki na padzie jest nie do przyjęcia. Podobnie można uważać, jeśli w roli naszego kontrolera występuje ekran dotykowy. Gameloft jednak rozumie temat i tworząc tę produkcję przyjrzał się mu dokładnie. Nowa N.O.V.A wylądowała!

W Sklepie Play wylądowała właśnie N.O.V.A Legacy. Jest to produkcja Gameloftu osadzona w klimatach science-fiction i nawiązująca do swoich poprzedników. Deweloper oczywiście zastosował świeże elementy audio oraz odpowiednio zadbał o oprawę graficzną. W kwestii sterowania również dołożono wszelkich starań, by strzelanka na ekranie dotykowym nie przerażała a dawała czystą satysfakcję z eksterminacji wrogów.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Pojawił się system craftowania i ulepszania broni. Jest też poprawiony tryb wieloosobowy, który pozwala na zabawę sześciu graczom w trybie deathmatch.

POBIERZ N.O.V.A LEGACY ZE SKLEPU PLAY

źródło: Sklep Play, Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x