[Zapisz się] CATS – świetnie zapowiadająca się gra od twórców Cut the Rope

Gry

Znacie Cut the Rope? Zapewne przynajmniej raz o niej słyszeliście. „Potworek” pragnie cukierków i ucinając liny oraz korzystając ze wspomagaczy musimy pomóc mu je zjeść, ale przy okazji należy unikać przeszkód. Ta gra stała się swego rodzaju hitem w swoim czasie, a teraz nadchodzi kolejny.

W sklepie Play pojawił się tytuł CATS (Crash Arena Turbo Star), który oficjalnie do pobrania będzie dostępny w kwietniu. Teraz można się wstępnie zapisać, aby dostać powiadomienie od razu, gdy gra zostanie uruchomiona. Jednak o co w niej chodzi? Zacznijmy od trailera:

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Zbieramy walutę, bronie i budujemy pojazdy, aby walczyć z innymi użytkownikami w czasie rzeczywistym. Wszystko prowadzone przez – jak nie trudno się domyślić – koty i tradycyjnie dla ZeptoLabs ubrane w charakterystyczną szatę graficzną.

CATS: Crash Arena Turbo Stars bez wątpienia będzie grą darmową, ale z mikropłatnościami. Jednak pamiętając chociażby wspomniane już Cut the Rope to niekoniecznie musimy mieć do czynienia z „Pay to win”, ale z ograniczeniami, co do możliwości kolejnych potyczek. Zainteresowani mogą zapisać się i oczekiwać na grę pod następującym linkiem: Klik!

źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x