Z okazji wiosny Pokemon Go zachęca, aby wybrać się nad wodę

Gry

Wbrew panującej opinii – Pokemon Go się „nie skończyło” i ma się całkiem dobrze. Owszem, liczba graczy nie jest tak gigantyczna jak w lipcu 2016 roku, jednak wciąż kilkanaście milionów ludzi na świecie każdego dnia odpala aplikację, aby łapać sympatyczne stworki. Niantic co jakiś czas łata grę i organizuje interesujące eventy.
 
Tak jest i tym razem. Od teraz do 29 marca będzie trwał Water Festival. Oznacza to, że przy zbiornikach wodnych częściej pojawią się Magikarp, Squirtle, Totodile oraz ich ewolucje. Ponadto szanse spotkania wodnych stworków z regionu Johto będą większe. Gracze, którzy do tej pory nie złapali Laprasa, też będą mieli w końcu szansę to zrobić. Dodatkowo, avatar będzie można wzbogacić o czapkę Magikarpia, która pojawi się w sklepie.
 
Przy okazji dodam, że ostatni update wprowadził udogodnienie, które sprawi, że gracze podczas obracania PokeStopów siódmego dnia z rzędu otrzymają losowy kamień do ewolucji.
 
źródło: pokemongolive

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x