[Pobierz] Gra Mini Metro 60% taniej – sprawdź, jak długo utrzymasz miasto w ruchu

mm Kamil Lewicki Gry 2017-02-26

Mini Metro jest grą, która pozwoli nam się sprawdzić w strategicznych decyzjach. W Polsce niewiele tego metra mamy, lecz dzięki Playdigious każdy może je mieć na swoim urządzeniu mobilnym. Na czym polega cała zabawa?

Naszym zadaniem jest projektowanie mapy metra w czasie rzeczywistym. Miasto jest w ciągłym rozwoju, potrzebuje nowych linii pomiędzy stacjami, ludzie potrzebują transportu. Słowem: pociągi muszą jeździć, a motorniczowie nie spóźniać się po pasażerów. Ważne jest utrzymywanie torów w dobrym stanie, ograniczone zasoby z kolei wymuszają na nas podejmowanie przemyślanych działań.

Co ważne, rozwój miasta generowany jest losowo. Można grać dla własnej satysfakcji, można również rywalizować z resztą świata. Dla przyjemności dostępny jest tryb normalny, dla zaangażowanych graczy przewidziano tryb ekstremalny.

Mini Metro zostało przecenione aż o 60%. Kosztuje teraz 8,59 złotych. Jak za grę, która została nominowana do nagrody BAFTA oraz zwyciężyła IGF (Festiwal Gier Niezależnych), a na komputerach sprzedała się w ponad 250 tysiącach egzemplarzy, cena jest całkiem sympatyczna.

POBIERZ MINI METRO ZE SKLEPU PLAY

źródło: Sklep Play • Rockstarr

  Szału nie ma, łączenie kropek przy dźwiękach smętnej muzyki, jak dla mnie – szkoda kasy, dużo ciekawszych tytułów można w Sklepie znaleźć.

  • Grzegorz93

   Rzuć przykładem. Może być płatna gra. 🙂

 • Grzegorz93

  Moim zdaniem Mini Metro jest jedną z najlepszych gier. Cena bez promocji trochę boli bo to aż około 30 zł, ale w takiej promocyjnej cenie nie ma co żałować i trzeba kupić. 🙂