Oddworld: Stranger’s Wrath jest grą, która wystarczy na długo. To tytuł, który na całym świecie zebrał mnóstwo pozytywnych recenzji. To produkcja, którą teraz możecie nabyć za mniej niż 5 złotych. Jeśli jesteście mobilnymi graczami, warto zwrócić na nią uwagę.

Akcja dzieje się w Zachodnim Mudos, gdzie ludność ma problem z napadającymi na nią banitami. Jak łatwo się domyślić, my wcielamy się w rolę superbohatera i ratujemy uciemiężonych przed cierpieniem. Oddworld: Stranger’s Wrath w bardzo udany sposób przechodzi z perspektywy trzeciej osoby do pierwszoosobowego FPSa. Zobaczcie sami, jak to wygląda na poniższym zwiastunie.

Produkcja wystarcza na kilkadziesiąt godzin solidnej zabawy. Oferuje świetną grafikę, niezłe udźwiękowienie oraz dobrą fabułę. A ponadto wspiera zewnętrzne kontrolery.

Aktualnie w Sklepie Play kosztuje ona 4,89 zł. To bardzo atrakcyjna cena. Jeśli jesteście zainteresowani kupnem, kliknijcie w poniższy link.

POBIERZ ODDWORLD: STRANGER’S WRATH

źródło: Sklep Play

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.