Hearthstone – trzy dodatki w 2017 roku i wiele nowości

Gry

Blizzard szykuje nas na Rok Mamuta. W najbliższych miesiącach w Hearthstone zauważymy wiele zmian i dodatków. Pojawią się rzeczy nowe, ale część starych, dobrze znanych zostanie zabrana. Jak to mówią: coś za coś. Czego się spodziewać?

Pierwszą ze zmian jest wycofanie z formatu standardowego kart z Czarnej Góry, Wielkiego Turnieju i Ligi Odkrywców. Wraz z nadejściem Roku Mamuta będą one dostępne wyłącznie w formacie Dziczy.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

W tym roku pojawi się również sporo nowych kart. Rozszerzenie wprowadzające będzie ich zawierać 130 sztuk. W połowie roku do talii trafić ma kolejne 130. A pod koniec 2017 roku jeszcze jeden pakiet 130 kart. To znacznie więcej niż było w przypadku Roku Krakena.

Czeka nas również przygoda w kraterze Un’Goro. Dodatek będzie się zwać Hearthstone: Lost Secrets of Un’Goro. Powinien pojawić się na rynku już w okolicy kwietnia. Zbliżymy się w nim do stworów przypominających dinozaury, zgłębimy tajemnice tytanów i nawiążemy do krainy Azaroth.

Co jeszcze? Nagrody za codziennie logowanie się do gry w postaci między innymi złota. Do tego nowy bohater imieniem Maiev Pieśń Cienia, który zastąpić ma domyślną łowczycę. Zdobycie go będzie wymagać on nas 10 partii w Standardzie.

źródło: Blizzard


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x