Blizzard szykuje nas na Rok Mamuta. W najbliższych miesiącach w Hearthstone zauważymy wiele zmian i dodatków. Pojawią się rzeczy nowe, ale część starych, dobrze znanych zostanie zabrana. Jak to mówią: coś za coś. Czego się spodziewać?

Pierwszą ze zmian jest wycofanie z formatu standardowego kart z Czarnej Góry, Wielkiego Turnieju i Ligi Odkrywców. Wraz z nadejściem Roku Mamuta będą one dostępne wyłącznie w formacie Dziczy.

W tym roku pojawi się również sporo nowych kart. Rozszerzenie wprowadzające będzie ich zawierać 130 sztuk. W połowie roku do talii trafić ma kolejne 130. A pod koniec 2017 roku jeszcze jeden pakiet 130 kart. To znacznie więcej niż było w przypadku Roku Krakena.

Czeka nas również przygoda w kraterze Un’Goro. Dodatek będzie się zwać Hearthstone: Lost Secrets of Un’Goro. Powinien pojawić się na rynku już w okolicy kwietnia. Zbliżymy się w nim do stworów przypominających dinozaury, zgłębimy tajemnice tytanów i nawiążemy do krainy Azaroth.

Co jeszcze? Nagrody za codziennie logowanie się do gry w postaci między innymi złota. Do tego nowy bohater imieniem Maiev Pieśń Cienia, który zastąpić ma domyślną łowczycę. Zdobycie go będzie wymagać on nas 10 partii w Standardzie.

źródło: Blizzard

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.