[Pobierz] Gra Batman: Arkham Underworld już dostępna w sklepie Play

Gry

Gra Batman: Arkham Underworld została wydana już kilka miesięcy temu, ale tylko posiadacze urządzeń z logiem nadgryzionego jabłka mogli zagrać w tę nietypową strategię. Teraz produkcja trafiła na Androida, tak więc właściciel każdego urządzenia, które pracuje pod kontrolą zielonego robota w wersji 4.3+ może przenieść się do Gotham, czyli miasta stworzonego przez wydawnictwo DC.

W Batman: Arkham Underworlds gracz wciela się w szefa gangu, którego celem jest przejęcie władzy w Gotham. Ta gra strategiczna bierze garściami ze znanego Clash of Clans, ale niesie ze sobą wiele zmian – w końcu mamy do czynienia z zupełnie innym uniwersum.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

 

 

Mechanikę gry możemy podzielić na dwie sekcje. Pierwsza z nich skupia się na rozbudowie własnej bazy. Aby tego dokonać, gracz musi szkolić kolejnych bandytów, gromadzić surowce czy inwestować w nowe technologie.

Druga z sekcji to po prostu ataki na wrogie organizacje przestępcze. Twórcy gry może nie dali tutaj fanom pola do manewru, bo większość ruchów podczas walki jest kontrolowanych przez sztuczną inteligencję, ale nie zapomnieli oni o superbohaterach (a raczej super-zbirach) znanych z komiksów DC, takich jak Harley Quinn, którymi zarządza gracz.

Produkcja jest dostępna za darmo w Google Play, ale jak to zwykle bywa – twórcy zastosowali tu model z mikropłatnościami, tak więc radzimy szanować swoje portfele.

 

Pobierz

Źródło: phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x