Dziś z pewnością jest dzień, który ucieszy fanów pokemonów. Zaledwie rano pisałem, że niedługo zobaczymy update, który pozwoli nam na walki między graczami i wymianę pokemonów, o czym przeczytacie TUTAJ. Z kolei zaledwie kilka godzin temu Niantic oficjalnie poinformowało, że do gry dołączy ponad 80 nowych pokemonów, czyli druga generacja! Szykujcie zatem swoje smartfony, aby złapać takie stworki jak Chikorita, Cyndaquil, Totodile i wiele więcej.
 
Oprócz tego w najnowszej aktualizacji zobaczymy:
 

  • nowe ewolucje związane z wprowadzeniem drugiej generacji pokemonów. W związku z tym w PokeStopach pojawią się specjalne przedmioty (prawdopodobnie kamienie) do ewolucji np. Onixa w Steelixa, Slowpoke’a w Slowkinga itp.
  • wzbogacony gameplay – pokemony, które będziemy chcieli złapać mogą się zachowywać inaczej, a my dostaniemy możliwość wykorzystania nowych malinek. Wśród nich znajdą się takie, które spowolnią stworka lub dadzą nam dwa razy więcej Candy po jego złapaniu.
  • dodatkowe możliwości związane z avatarem – pojawią się nowe czapki, koszulki spodnie i inne rzeczy

 

 
Przypomnę, że nowe stworki mają się pojawić jeszcze w tym tygodniu! Czekam z niecierpliwością.
 
źródło: pokemongolive

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.