[Pobierz] Budujemy mosty – gry Bridge Constructor przecenione

Gry

Budowaliście już mosty? Pewnie część z Was tak. Jeśli nie na urządzeniach mobilnych, to na PC. Osobiście swego czasu bardzo lubiłem się w to bawić, a drżenie kolan podczas przejazdu na uginającej się konstrukcji pamiętam do dziś. Teraz w Sklepie Play możemy nabyć kilka tytułów z tego gatunku sporo taniej.

Pierwsza produkcja studia ClockStone zwie się po prostu Bridge Constructor. Została przeceniona w Sklepie Play na 1.99 zł. Ponad 40 poziomów, wsparcie dla rysika S Pen Samsunga oraz brak reklam. Chyba warto się skusić za takie pieniądze.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

POBIERZ BRIDGE CONSTRUCTION

Pozostałe trzy tytuły należą do studia Headup Games. Są to Bridge Constructor: Playground, Stunts oraz Medieval. Każda z nich oferuje coś nowego, każda charakteryzuje się ciekawym pomysłem na tło oraz przyjemną dla oka grafiką. Każda z nich też cechuje się motywującym do poprawiania swoich wyników rankingiem. Cena? 4,29 zł. Za mniej niż piątaka możemy nabyć grę, która nie tylko rozrusza szare komórki w mózgu, ale przyniesie też mnóstwo satysfakcji.

POBIERZ BRIDGE CONSTRUCTOR MEDIEVAL

POBIERZ BRIDGE CONSTRUCTOR STUNTS

POBIERZ BRIDGE CONSTRUCTOR PLAYGROUD

źródło: Sklep Play


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x