Budowaliście już mosty? Pewnie część z Was tak. Jeśli nie na urządzeniach mobilnych, to na PC. Osobiście swego czasu bardzo lubiłem się w to bawić, a drżenie kolan podczas przejazdu na uginającej się konstrukcji pamiętam do dziś. Teraz w Sklepie Play możemy nabyć kilka tytułów z tego gatunku sporo taniej.

Pierwsza produkcja studia ClockStone zwie się po prostu Bridge Constructor. Została przeceniona w Sklepie Play na 1.99 zł. Ponad 40 poziomów, wsparcie dla rysika S Pen Samsunga oraz brak reklam. Chyba warto się skusić za takie pieniądze.

POBIERZ BRIDGE CONSTRUCTION

Pozostałe trzy tytuły należą do studia Headup Games. Są to Bridge Constructor: Playground, Stunts oraz Medieval. Każda z nich oferuje coś nowego, każda charakteryzuje się ciekawym pomysłem na tło oraz przyjemną dla oka grafiką. Każda z nich też cechuje się motywującym do poprawiania swoich wyników rankingiem. Cena? 4,29 zł. Za mniej niż piątaka możemy nabyć grę, która nie tylko rozrusza szare komórki w mózgu, ale przyniesie też mnóstwo satysfakcji.

POBIERZ BRIDGE CONSTRUCTOR MEDIEVAL

POBIERZ BRIDGE CONSTRUCTOR STUNTS

POBIERZ BRIDGE CONSTRUCTOR PLAYGROUD

źródło: Sklep Play

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.