[Pobierz] Lords of the Fallen trafia na Androida – z dużych ekranów na małe

mm Kamil Lewicki Gry 2017-02-09

Kojarzycie grę Lords of the Fallen? Stworzyło ją polskie studio City Interactive. Na początku produkcja pojawiła się wyłącznie na dużych ekranach, lecz już teraz możemy w nią zagrać również na naszych urządzeniach mobilnych. Hit RPG?

Lords of the Fallen pojawił się na rynku w 2014 roku. Zawitał na PC oraz konsolach stacjonarnych. Zebrał również całkiem niezłe oceny – średnia na metacritic to 70%. Po trzech latach dostajemy tę grę na Androida oraz iOS. Jest to RPG, czyli chodzimy, zwiedzamy, walczymy z wrogami i przeżywamy fabułę. LotF oferuje emocjonujące walki, pełne dynamizmu i tak szybkie, że się nie zanudzimy. Twórcy postarali się o szeroki wachlarz ciosów i kombinacji odpowiednio dostosowując sterowanie pod smartfony.

YouTube Preview Image

W Lords of the Fallen znajdziemy kilkadziesiąt rodzajów broni, około 30 gatunków potworów oraz kilkunastu bossów do pokonania. Produkcja nie jest dostępna za darmo. Została ona wyceniona na 39,99 złotych. Wewnątrz można napotkać również na mikropłatności, lecz jak zawsze nie są one obowiązkowe.

POBIERZ LORDS OF THE FALLEN

źródło: Sklep Play • Jacek

  Wiecie może dlaczego w nowej wersji portalu wersji mobilnej na smartfonie nie ładują mi się żadne załączone do artykułów filmy z You Tube jak np ten tutaj? Próbowałem wszystkiego nie działa ani w Chrome ani przez Kiosk Play. A sama nowa strona…. Cóż…. Do wyglądu może się kiedyś da przywyknac… Moze… Ale funkcjonalnosc? Masakra! Gorna Belka która skacze jak zwariowanela I pojawia sie przy najmniejszym poruszeniu palcem, reklamy wielkie jak Cholera… Rozumiem że dają wam zarobić ale to jest gruba przesada… A te wszystkie tagi, działy itd…. Niby ma to cokolwiek ułatwiac ale tylko utrudnia I burzy obraz całości I wprowadza nieład.Byloby dobrze gdyby było tak jak wcześniej a wprowadzono nowa kolorystyke. Reszta do wywalania. I po co piszecie że robicie to dla nas I z naszym zdaniem się liczycie skoro wystarczy poczytać wpisy w odpowiednio dziale na forum by przekonać się że nie ma to nic wspólnego z prawda. Jest to WASZ portal tworzona lyrics nawet nie przez was a przez zewnątrzna firmę wyłącznie dla WAS REDAKTORÓW. Wam ma się tylko podobać I tyle. W dodatku wprowadzacie coś co zupełnie nie działa jak powinno. Wiec choć łaskawie proszę o PODPOWIEDZI dlaczego nie działaja te filmy. Ładuje się w nieskończoność I nic się dalej nie dzieje.

  • Jacek

   Dodam jeszcze ze gdy po przeczytaniu artykuły cisnę wstecz by wrócić do listy wszystkich artykułów nie dzieje się nic albo przenosi na górę artykułu albo nie dzieje się znów nic albo tylko co jakiś czas chyba losowo wraca do listy artykułów dziś Niby jest lepiej ale nadal nie niezbyt dobrze masakra. Zapomniałem dodać Oczywiście że chodzi o wersję mobilną i w wersji mobilnej nie działają te filmy

 • Grzegorz93

  Poczekam na promocję i wtedy kupię, chyba że wcześniej okaże się dnem.

 • Krzysztofsf

  Kontakt z klientem maja swietny. Wyslalem wczoraj rano zapytanie na adres podany w sklepie Google, czy wersja na Androida jest rowniez z jezykiem polskim. Zadnej odpowiedzi.

 • Ile kurwa?! 40 zł!?

  • Przesadzili z ceną! Ta gra nie jest tyle warta 😉

 • Mariusz

  Za tyle to ja mam wersję na ps4 to raz. Dwa z tego co widze to nie jest ta sama gra