Kojarzycie grę Lords of the Fallen? Stworzyło ją polskie studio City Interactive. Na początku produkcja pojawiła się wyłącznie na dużych ekranach, lecz już teraz możemy w nią zagrać również na naszych urządzeniach mobilnych. Hit RPG?

 

Lords of the Fallen pojawił się na rynku w 2014 roku. Zawitał na PC oraz konsolach stacjonarnych. Zebrał również całkiem niezłe oceny – średnia na metacritic to 70%. Po trzech latach dostajemy tę grę na Androida oraz iOS. Jest to RPG, czyli chodzimy, zwiedzamy, walczymy z wrogami i przeżywamy fabułę. LotF oferuje emocjonujące walki, pełne dynamizmu i tak szybkie, że się nie zanudzimy. Twórcy postarali się o szeroki wachlarz ciosów i kombinacji odpowiednio dostosowując sterowanie pod smartfony.

 

 

W Lords of the Fallen znajdziemy kilkadziesiąt rodzajów broni, około 30 gatunków potworów oraz kilkunastu bossów do pokonania. Produkcja nie jest dostępna za darmo. Została ona wyceniona na 39,99 złotych. Wewnątrz można napotkać również na mikropłatności, lecz jak zawsze nie są one obowiązkowe.

POBIERZ LORDS OF THE FALLEN

 

źródło: Sklep Play

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.