O tym, że Titan Quest powraca w nowej formie, pisałem już jakiś czas temu. Plotki sugerowały następną część serii. Wiele jednak wskazuje na to, że doczekamy się raczej ponownego odświeżenia gry i wydania jej z zestawem dodatków w jednym pakiecie. O ile gracze z PC mogliby narzekać na takie podejście, to na pewno ucieszy ono fanów wersji mobilnej. To bowiem oznacza odświeżony, znacznie ładniejszy tytuł na smartfonach. I to ze wszystkimi dodatkami znanymi z PC-tów.

Titan Quest: Legendary Edition na Androida

I to nie jest tak, że opieramy się tu na plotkach. Titan Quest: Legendary Edition znajduje się już w Sklepie Play, chociaż jedynie w fazie rejestracji wstępnej. Tytuł ten podobnie jak wcześniejsza wersja, powinien wspierać język polski, tak, jak robi to wiele gier od HandyGames. Opis w sklepie nie pozostawia natomiast miejsca na niedopowiedzenia względem tego, czego możemy się spodziewać:

Titan Quest przyciąga rzesze graczy od swojego debiutu w 2006 roku. To jest pełna edycja Titan Quest, zawierająca WSZYSTKIE DLC i aktualizacje techniczne. Otrzymasz wszechogarniające doświadczenie nieokiełznanej, prawdziwie bohaterskiej podróży po światach Titan Quest!

Zobacz też: [Promocje dnia] OnePlus 8, Motorola Moto G8, Huawei P40 i więcej kapitalnych okazji!

Producent bardzo stara się podkreślić, że znajdziemy w grze wszystkie możliwe dodatki. I rzeczywiście. Będą w niej dostępne Immortal Throne, Ragnarök i Atlantis. Czyli nawet te najnowsze dodatki, które miały premierę dawno po pierwotnej wersji mobilnej tytułu. Co jednak z osobami, które będą miały zbyt słabego smartfona na wersję Legendary Edition, lub z tymi, które mają już rozbudowaną postać i nie chcą zaczynać od nowa? Na szczęście HandyGames pomyślało również o nich. Dodatki te zostaną udostępnione również do poprzedniej wersji gry jako DLC, które będzie można zakupić z poziomu aplikacji. Jednocześnie cieszy fakt, że poprzednia wersja gry pozostanie w Sklepie Play. Niestety, niektórzy twórcy potrafią wycofywać z niego nawet płatne tytuły. 

Źródło: Google Play

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.