W czwartek do Epic Games Store trafiły kolejne dwa darmowe tytuły. Tym razem absolutnie nie możemy narzekać na ich jakość. Wybrano gry, które otrzymały naprawdę dobre noty. Obie reprezentują gatunek RPG. Więc zawiedzione będą jedynie osoby, które wolą produkcje wypełnione po brzegi akcją. Pillars of Eternity i Tyranny możecie już dodać do swojej biblioteki. Jeżeli jednak te tytuły nic wam nie mówią, to sprawdźcie, czy warto się nimi zainteresować.

Dostępne za darmo Pillars of Eternity i Tyranny zapewnią kilkadziesiąt godzin świetnej zabawy

Zacznijmy od Pillars of Eternity – Definitive Edition, bo taką właśnie wersję możemy obecnie zgarnąć za darmo. Oznacza to, że do naszego konta zostanie przypisana nie tylko podstawowa wersja tego świetnego RPG-a, ale także wszystkie dodatki, które trafiły do niej w późniejszym terminie. Jest to zdecydowanie jedna z najlepszych gier ostatnich lat i nie powinniście przejść obok niej obojętnie. Średnia ocen w serwisie Metacritic wynosi 89/100. Ukończenie głównego wątku zajmuje ponad 30 godzin. Otrzymujemy także jeszcze dodatki, które sprawą, że czas spędzony w grze znacznie się wydłuży. Drugim darmowym i znacznie mniej znanym tytułem jest Tyranny w wersji Gold. To również klasyczny „erpeg” + dodatki. Można go ukończyć w około 20 godzin, lecz nie oznacza to końca zabawy. W grze podejmujemy sporo decyzji, mających wpływ na dalsze losy bohaterów i warto zagrać ponownie i sprawdzić jak wyglądają pozostałe ścieżki, których nie wybraliśmy wcześniej. Tyranny może się pochwalić średnią ocen na poziomie 80/100.

Zobacz także: Zagraj w Skyrima na Twitterze – paragrafowa gra z uniwersum The Elder Scrolls

Pillars of Eternity i Tyranny możecie dodać za darmo do swojej biblioteki aż do czwartku, 17 grudnia. Tego samego dnia Epic wystartuje ze swoją świąteczną promocją. Na klientów będą czekały nie tylko rabaty, ale także kolejne darmowe gry. Co ciekawe, będą rozdawane znacznie częściej. Kolejne bezpłatne produkcje będą się pojawiały codziennie. W sumie w ręce graczy ma ich trafić aż 15. Trzeba będzie się jednak spieszyć. Każdą z nich będzie można przypisać do swojego konta tylko w ciągu 24 godzin.

Źródło: Epic Games Store, Obsidian Entertainment, PC Gamer, GameSpot, Metacritic, How Long To Beat

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Arkadiusz Stec

Śledzi rynek smartfonów, komputerów oraz gier na wszystkie platformy. Mniej lub więcej, ale zawsze o czymś pisał. Jeżeli nie o grach, to o smartfonach. Wylewał także siódme poty na forach poświęconych konsolom w Polsce. Jego pierwszym Androidem w kieszeni był Cupcake i od tamtej pory jedynie raz romansował z iOS.