Jeżeli znajdziecie wolną chwilę i jesteście posiadaczami pecetów, to koniecznie odwiedźcie platformę GOG. Można bowiem dodać do swojej biblioteki zupełnie za darmo całkiem przyzwoitego indyka. Gra nazywa się Butcher i jest efektem pracy polskiego studia TransHuman Design. Czas promocji jest ograniczony, warto się więc pospieszyć. Taka okazja może się nie powtórzyć, a zaoszczędzone 20 złotych zawsze się przyda.

Dostępny za darmo na GOGu Butcher, to spora dawka akcji

Butcher miał swoją premierę w październiku 2016 r. Po sukcesie, jaki odniósł na komputerach, trafił także na PlayStation 4, Xboxa One oraz Nintendo Switch. Nazwa studia TransHuman Design być może niewiele wam mówi, ale jedną z ich gier znacie na pewno. Jest to oczywiście nieśmiertelny Soldat. Przejdźmy jednak do oferowanego za darmo Butchera. Czerpie on garściami ze wspomnianej strzelaniny. Mamy do czynienia z dwuwymiarową platformówką i pikselową mroczną grafiką. Tym razem twórcy postawili jednak na rozgrywkę w trybie single player, a co za tym idzie powstała także warstwa fabularna. Głównym bohaterem jest cyborg, którego zadaniem jest eksterminacja każdej napotkanej istoty. Gra nie jest zbyt długa. Jej ukończenie zajmuje około 5 godzin. Butcher jest podzielony na 20 krótkich poziomów. Nawet jeżeli nie dysponujecie dużą ilością czasu, to zawsze w te pół godzinki zdążycie ukończyć 2-3 levele.

Zobacz także: Atak bombowy na siedzibę Ubisoftu i żądanie okupu – na szczęście okazał się fałszywy

Średnia ocen w serwisie Metacritic wynosi 70/100. Gra spodoba się przede wszystkim fanom wspomnianego wcześniej Soldata, choć oczywiście wszystkie osoby lubiące strzelaniny powinny sprawdzić Butchera i wyrobić sobie własną opinię. Nie trzeba przecież wydawać ani grosza, prawda? Aby dodać grę za darmo do swojej biblioteki, należy udać się na jej podstronę w serwisie GOG i kliknąć „Zdobądź za darmo”. Butcher zostanie wtedy przypisany na stałe do waszego konta. Promocja trwa do 19 listopada (czwartek).

Źródło: GOG, TransHuman Design, Metacritic, How Long To Beat

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Arkadiusz Stec

Śledzi rynek smartfonów, komputerów oraz gier na wszystkie platformy. Mniej lub więcej, ale zawsze o czymś pisał. Jeżeli nie o grach, to o smartfonach. Wylewał także siódme poty na forach poświęconych konsolom w Polsce. Jego pierwszym Androidem w kieszeni był Cupcake i od tamtej pory jedynie raz romansował z iOS.