Darmowy weekend The Sims 4

Darmowy weekend z The Sims 4 na platformie Steam

Arkadiusz Stec Arkadiusz Stec Gry

Pojawiła się możliwość sprawdzenia zupełnie za darmo jednego z największych hitów, jakie wyprodukowała firma Maxis. The Sims 4 sprzedało się w wielomilionowym nakładzie. Zainteresowanie grą nie słabnie. Jeżeli nie macie planów na weekend, a nigdy nie mieliście okazji sprawdzić najnowszej odsłony serii, to odpalajcie Steama. Darmowy weekend już trwa i możecie dodać grę do kolejki pobierania. Można także liczyć na promocję i jeżeli myśleliście nad zakupem Simsów – to być może teraz jest najlepszy moment, aby to zrobić.

Darmowy weekend z The Sims 4 pozwoli zapoznać się z grą i zdecydować, czy warto wydać pieniądze

Mimo upływu lat The Sims 4 wydaje się nie starzeć. Zainteresowanie grą nie słabnie. Warto więc skorzystać z darmowego weekendu, aby sprawdzić, dlaczego ten tytuł stał się takim fenomenem. Najnowsze Simsy w serwisie Metacritic mogą się pochwalić oceną jedynie 70/100. Jednak jest to średnia z okolic premiery, która odbyła się w 2014 roku. Od tamtej pory pojawiło się wiele łatek i usprawnień w rozgrywce. Osoby, którym podstawowa zawartość gry nie wystarcza, zawsze mogą sięgnąć do portfela i kupić dodatkowe paczki mebli i akcesoriów. Ponadto wydano także sporo dodatków, które znacząco urozmaicają rozgrywkę. Obecnie jest ich aż 8 a ostatni z nich o nazwie Realm of Magic wydano niecałe 2 miesiące temu. The Sims 4 ma się więc dobrze i nie zapowiada się na to, że producent w najbliższym czasie przestanie go wspierać. W przyszłości możemy się spodziewać kolejnych paczek z nowym kontentem.

Zobacz także: Darmowe gry od Epic Games w sam raz na Halloween

Darmowy weekend z The Sims 4 na platformie Steam zakończy się 2 listopada (poniedziałek). Jeżeli gra wam się spodoba, to warto skorzystać z obecnie obowiązującej promocji. Cena gry została obniżona aż o 75%. Dzięki temu najnowszą odsłonę serii The Sims kupicie za niecałe 35 złotych. Warto także sprawdzić ceny zestawów oraz samych dodatków. Ich ceny także zostały znacznie obniżone.

Źródło: Steam, PC Gamer, GameSpot, EuroGamer, EA, informacja własna

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy