Na otwartą betę Rogue Company czekało wielu graczy. W swoim wpisie sprzed 2 miesięcy informowałem was, że jedynym sposobem na grę, było zdobycie klucza. Owszem – producent rozdawał je co jakiś czas. Lecz kiedy tylko informował o tym na swoich profilach w mediach społecznościowych – tysiące kluczy rozchodziło się w kilka minut. Kolejnym sposobem na zdobycie klucza było śledzenie określonych streamerów na Twitchu. Oni także rozdawali klucze. Ostatnim sposobem było wykupienie pakietu fundatora, który poza dostępem do zamkniętej bety oferował także dodatki w postaci skórek.

Teraz w otwartą betę może zagrać każdy

Otwarta beta Rogue Company

Otwarta beta Rogue Company wystartowała na wszystkich platformach. Macie więc do wyboru PC, Xboxa One, PlayStation 4 oraz Nintendo Switch. Na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy w grze zmieniło się naprawdę sporo. Pojawiły się nowe postacie oraz mapy. Na bieżąco rozwiązywano także problemy ze stabilnością. Teraz gra się naprawdę komfortowo i rozłączenia zdarzają się bardzo rzadko. Dodatkowo pojawił się system kar, za ucieczkę z meczu. Gracz, który się na nią zdecyduje, będzie musiał odczekać kilka minut, zanim zacznie nową grę. Dodatkowo zaimplementowano jeszcze jeden system. Chodzi o możliwość poddania meczu. Każdy z graczy w teamie może zagłosować za lub przeciw. Ostatnią wartą uwagi zmianą jest wprowadzenie sklepu z elementami kosmetycznymi. Skoro jest to gra free to play, to naturalnie najwięcej można kupić za prawdziwe pieniądze. Jednak jest także kilka skórek, emotek i graffiti, za które zapłacimy zdobywanymi w trakcie gry punktami reputacji.

Zobacz także: Pikuniku już dostępne do pobrania za darmo z Epic Games Store

Otwarta beta Rogue Company przyciągnęła do siebie sporo nowych graczy. Wcześniej na znalezienie meczu trzeba było czekać czasem kilka minut (przynajmniej na PS4). Teraz trwa to znacznie krócej. Producent bardzo dba o ten tytuł. Co kilka dni pojawiają się kolejne łatki i dodawany jest nowy kontent. Premiera gry ma się odbyć jesienią. Nie podano jednak konkretnej daty. Jeżeli jesteście zainteresowani Rogue Company, to zdecydowanie warto zacząć grać już teraz. Pracownicy studia zapewniają, że nasz postęp zostanie przeniesiony do pełnej wersji gry po premierze.

Źródło: Hi-Rez, PC Gamer, informacja własna

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Arkadiusz Stec

Śledzi rynek smartfonów, komputerów oraz gier na wszystkie platformy. Mniej lub więcej, ale zawsze o czymś pisał. Jeżeli nie o grach, to o smartfonach. Wylewał także siódme poty na forach poświęconych konsolom w Polsce. Jego pierwszym Androidem w kieszeni był Cupcake i od tamtej pory jedynie raz romansował z iOS.