Wczoraj o godz. 17:00 w Epic Games Store pojawiła się kolejna darmowa gra. Zastąpiła udostępnione bezpłatnie w ubiegłym tygodniu Watch Dogs 2 i Football Manager 2020. Mam nadzieję, że udało wam się dodać je do swojego konta. Szkoda, że tym razem w nasze ręce wpadnie tylko jeden tytuł. Jednak wydaje mi się, że absolutnie nie możemy narzekać na jego jakość. RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition to świetna produkcja, która powinna zapewnić wiele godzin dobrej zabawy.

RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition powinni pobrać za darmo nie tylko fani strategii ekonomicznych

RollerCoaster Tycoon 3 za darmo

Wszystko dzięki prostocie obsługi. Sterowanie na początku wydaje się skomplikowane (szczególnie rozmieszczanie kolejek górskich), ale bardzo szybko dojdziecie do wprawy. Niesamowicie dużo frajdy sprawia stworzenie własnej konstrukcji. Kiedy zaczyna zarabiać, aż chce się tworzyć kolejne, bardziej skomplikowane modele, które przyniosą więcej zysku. Jest w czym wybierać. W grze znajduje się kilkaset rollercoasterów, a także dziesiątki innych budowli, które możemy postawić w naszym parku rozrywki. Klienci nie tylko lubią się bawić – lubią także jeść. Dlaczego więc na tym nie zarobić? RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition zawiera nie tylko podstawową wersję gry, ale także dwa dodatki. Pierwszym z nich jest „Soaked”. Pozwala na budowę parków wodnych. Kolejny, czyli „Wild!” dodaje możliwość stworzenia wybiegów z dzikimi zwierzętami. Dodatki wprowadzają także kolejne misje oraz wyzwania.

Zobacz także: Amazon Luna – streaming gier, który gra na nosie sklepowi Apple

RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition dodacie do swojego konta za darmo do 1 października. Aby to zrobić, należy udać się na podstronę gry i kliknąć „pobierz”. W najbliższy czwartek o godz. 17:00 gra zostanie zastąpiona przez kolejny bezpłatny tytuł. Będzie nim Pikuniku. Czy będzie to jedyna produkcja, którą będzie można pobrać bez wydawania ani złotówki? Nie wiadomo. Epic lubi zaskakiwać, więc całkiem możliwe, że za kilka dni na listę wskoczy jeszcze jakiś tytuł.

Źródło: Epic Games Store, PC Gamer, Frontier Foundry, GameSpot

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Arkadiusz Stec

Śledzi rynek smartfonów, komputerów oraz gier na wszystkie platformy. Mniej lub więcej, ale zawsze o czymś pisał. Jeżeli nie o grach, to o smartfonach. Wylewał także siódme poty na forach poświęconych konsolom w Polsce. Jego pierwszym Androidem w kieszeni był Cupcake i od tamtej pory jedynie raz romansował z iOS.