Railway Empire za darmo

Enter the Gungeon i God’s Trigger za darmo w Epic Games Store

Arkadiusz Stec Arkadiusz Stec Gry

Już za kilka godzin w Epic Games Store nastąpi zmiana darmowych gier. Nie będzie już można bezpłatnie pobrać Kolekcji Alto oraz Remnant: From the Ashes. Jeżeli więc zależy wam na tych tytułach, to macie czas do 16:59, aby dodać je do swojej biblioteki. Minutę później zostaną zastąpione przez Enter the Gungeon i God’s Trigger, na które także przy okazji warto zwrócić uwagę. Czym są te dwie produkcje?

Dostępne wkrótce za darmo Enter the Gungeon i God’s Trigger to przede wszystkim duża dawka akcji

Enter the Gungeon jest mieszanką strzelaniny, roguelike oraz dungeon crawlera. Dwuwymiarowa grafika i losowo generowane plansze powinny zapewnić wiele godzin dobrej zabawy. Nasz główny bohater przemierza świat i stara się odnaleźć legendarną broń. Ta giwera może bowiem … zabić przeszłość. Średnia ocen w serwisie Metacritic wynosi 84/100. Drugim tytułem, który już za kilka godzin zostanie udostępniony za darmo będzie God’s Trigger. To bardzo intrygująca i przeznaczona dla dorosłych graczy produkcja. Gra jest bardzo brutalna. Rozgrywkę obserwujemy z góry. Zadaniem gracza jest eliminowanie sporej liczby przeciwników przy pomocy dostępnego arsenału. Co ciekawe masakrować hordy można także w trybie kooperacji, co znacząco wydłuży czas spędzony przy God’s Trigger. Gra nie otrzymała tak wysokich ocen jak Enter the Gungeon, lecz recenzenci najczęściej nagradzali ją siódemkami w dziesięciostopniowej skali. Nie jest więc źle, i skoro grę można będzie zgarnąć za darmo, to nie warto przejść obok niej obojętnie.

Zobacz także: Twórcy gry Fall Guys ostrzegają przed jej mobilną wersją

Enter the Gungeon oraz God’s Trigger będzie można pobrać bezpłatnie już o 17:00. Jeżeli zainteresowały was te gry, to koniecznie ustawcie sobie jakieś przypomnienie. Na dodanie ich do biblioteki macie co prawda aż 7 dni, ale mamy wakacje i prawdopodobnie spędzacie mniej czasu przy komputerze niż zwykle. Kolejna porcja darmowych gier pojawi się w Epic Games Store 27 września. Póki co jednak jeszcze nie wiadomo, jakie produkcje zostaną udostępnione bezpłatnie.

Źródło: Epic Games Store, PC Gamer, GameSpot, Metacritic

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy