Battletoads Anarchic Amphibians będzie powrotem do marki, która znana jest zapewne starszym graczom. Na kolejną odsłonę gry musieli czekać ponad 20 lat, ale na szczęście dłużej już nie muszą. Tytuł pojawi się jeszcze w sierpniu tego roku i trafi na PC-ty oraz Xbox One, ale także do Game Pass. Co takiego będzie miał do zaoferowania?

Battletoads Anarchic Amphibians

To zdecydowanie ciekawy okres dla wszystkich miłośników klasycznych gier. Coraz więcej producentów sięga po tytuły, które kiedyś były wyjątkowo popularne i  wprowadza je na rynek w nowej formie. W przypadku Battletoads: Anarchic Amphibians nie mówimy jednak o wznowieniu klasyki w odświeżonej formie, ale o pełnoprawnej kontynuacji. Warto dodać, że jako jeden z kilku, które mają się jeszcze pojawić na rynku.

Oryginalne Battletoads pojawiło się w 1991 roku i od razu zawładnęło sercami fanów na całym świecie. Produkcja stworzona przez Rare była wciągającą platformówką, która została uznana za jedną z najlepszych w swoim gatunku. Nowa wersja została stworzona przez Dlala Studios, ale w pracach nad nią uczestniczyły osoby, które tworzyły oryginalną wersję. Grafika mocno przypomina amerykańskie kreskówki, co może cieszyć, bo jednocześnie pokazuje, że studio zachowało duch oryginału.

Zobacz też: Peaky Blinders jako gra? Tytuł ma mieć swoją premierę już niebawem.

Tytuł można już dodawać i pobierać w Game Pass, czyli w momencie premiery nie trzeba będzie na niego czekać, tylko od razu można będzie grać. Dla wielu osób Battletoads były tytułem, przy którym spędzili długie godziny. Trzeba mieć nadzieję, że nowa wersja także przyniesie doskonałą rozrywkę na wysokim poziomie. O tym przekonamy się już 20 sierpnia.

Źródło: Dlala Studios / Informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.