Peaky Blinders Mastermind

Peaky Blinders Mastermind – nadciąga gra oparta o kultowy serial

Gry

Peaky Blinders Mastermind to tytuł, który może okazać się przyjemną produkcją lub zmarnowanym potencjałem. Niestety, ale w przypadku gier, które oparte są o filmy lub seriale, bardziej prawdopodobne jest to drugie. Jednak w tym przypadku może nie będzie tak źle, choć zwiastun produkcji nie zapowiada żadnej rewolucji.

Peaky Blinders Mastermind

Kiedy będziemy mieli okazję sprawdzić, czy Peaky Blinders Mastermind jest tytułem godnym polecania? Premiera produkcji została zapowiedziana na 20 sierpnia, czyli zostały do niej trzy tygodnie. Tytuł pojawi się na PC-tach, ale zawita także na konsole (Xbox One, PlayStation 4 oraz Nintendo Switch). W produkcji zobaczymy postaci, które możemy dobrze znać z samego serialu od BBC (później Netflix), ale poznamy ich nowe losy. Gra rozgrywa się bowiem przed wydarzeniami z pierwszego sezonu serialu. Tytuł został opisany jako gra logiczno-przygodowa, a całość będziemy obserwowali w widoku izometrycznym.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Trafiasz do Birmingham, miasta zmagającego się z pokłosiem Wielkiej Wojny, i wcielasz się w przyszłego szefa gangu rodziny Shelby. Kierujesz działaniami gangu jako Tommy, a Twoim zadaniem jest wytropienie ludzi stojących za spiskiem przeciwko rodzinie Shelby. Tytuł gry odnosi się do umiejętności Tommy’ego, który potrafi rozgrywać w myślach złożone scenariusze. Wykorzystaj jego wybitny umysł i talent przywódcy, by sprawnie sterować poczynaniami członków rodziny Shelby – Tommym, Arthurem, Polly i resztą. Stań się mózgiem operacji – dowolnie resetuj lub przewijaj linię czasu każdej postaci w celu doskonałego skoordynowania ich działań.

Zobacz też: Kupowanie gier przez VPN na Steam będzie trudniejsze.

W przedsprzedaży tytuł na Steam kosztuje teraz 71,99 złotych. Trudno jeszcze oceniać, czy to produkcja, która będzie czymś wartym ogrania, ale zdecydowanie zapowiada się interesująco. Na materiałach widać też, że pojawi się m.in. możliwość korzystania z kaszkietów jako broni. Każdy, kto oglądał serial, wie, że wyjątkowo niebezpieczne narzędzie w rękach rodziny Shelby.

Źródło: Steam


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x