Teaser Far Cry 6 został już oficjalnie zaprezentowany. Ubisoft nie miało za bardzo wyjścia, bo wcześniej produkcja pojawiła się już w PlayStation Store. Ktoś się pośpieszył z publikacją informacji, więc firma postanowiła osłodzić piątek krótką zapowiedzią nowego FPS-a. Pełną zapowiedź powinniśmy zobaczyć podczas Ubisoft Forward, które ma odbyć się 12 lipca o godzinie 21 naszego czasu.

Teaser Far Cry 6

O tym, że powstaje kolejna odsłona Far Cry, wiedzieliśmy od dawna. Do tej pory nie było jednak wiadomo wiele więcej. Teraz sytuacja się odrobinę zmieniła, bo nowy FPS powinien zadebiutować na rynku w przyszłym roku, a konkretniej 18 lutego. Produkcja pojawi się już na nową generację konsol (Xbox Series X oraz PlayStation 5), ale także i na obecną (Xbox One i PlayStation 4) oraz komputery osobiste. Sam teaser Far Cry 6 niewiele jeszcze zdradza, ale za to wygląda na to, że poznaliśmy głównego antagonistę opowieści.

W jego rolę wcieli się aktor, który znany jest z serialu Breaking Bad. Mowa o Giancarlo Esposito, który w produkcji wcielał się w postać Gustavo Fringa. Trzeba przyznać, że trudno byłoby o lepszą decyzję castingowi, bo Giancarlo potrafi odgrywać ludzi złych do szpiku kości. W Far Cry 6 aktor ma wcielić się w rolę Antona Castillo, który jest dyktatorem na wyspie Yara. Każdy, kto oglądał Breaking Bad, wie, że Esposito jest wyjątkowo utalentowany i trzeba mieć nadzieję, że Ubisoft stworzył dla niego dobrą rolę. Antagoniści w grach komputerowych nie mają łatwo, bo wyjątkowo trudno napisać ich role tak, by gracze nie traktowali ich jako kolejnych iteracji tego samego bohatera. Złego i pobudkami, które za każdym razem są do siebie zbliżone.

Zobacz też: AutoMapa dla Europy za darmo na 30 dni.

Teaser Far Cry 6 to zaledwie kilka sekund, ale trzeba liczyć na to, że podczas Ubisoft Forward zobaczymy znacznie więcej. Trudno powiedzieć, czy będzie to już fragment rozgrywki, czy tylko trailer. Raczej stawiamy na to drugie. Warto przypomnieć, że podczas wydarzenia będzie można odebrać Watch Dogs 2 za darmo na PC.

Źródło: Ubisoft

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.