Czwartek oznacza kolejną dawkę darmowych produkcji udostępnianych graczom w Epic Games Store. Tym razem na liście znajdują się aż trzy tytuły. Killing Floor 2, The Escapists 2 oraz Lifeless Planet będzie można pobierać tradycyjnie przez 7 dni. Jeżeli nie mieliście czasu, lub zapomnieliście dodać do biblioteki udostępnionego w ubiegły czwartek HUE, to zalecam pośpiech. Za kilka godzin nie będzie już można zrobić tego bezpłatnie.

Udostępnione za darmo Killing Floor 2, The Escapists 2 oraz Lifeless Planet, to bardzo ciekawe tytuły

W pierwszej połowie czerwca mieliśmy okazję przetestować za darmo Killing Floor 2 dzięki platformie Steam. Jeżeli z jakiegoś powodu ta promocja was ominęła i nie znacie tego tytułu, to przypomnę, że jest to wieloosobowa strzelanina stawiająca na współpracę z innymi graczami. Naszym głównym zadaniem jest odpieranie kolejnych fal przeciwników i walki z bossami, którzy pojawiają się zawsze na końcu każdej potyczki. Drugi tytuł z listy, czyli The Escapists 2, to druga część świetniej gry przedstawiającej więzienne życie i próbę ucieczki na wolność. Ostatnim tytułem, który będzie można bezpłatnie dodać do biblioteki, jest Lifeless Planet. Ta przygodówka science-fiction co prawda nie otrzymała zbyt wysokich ocen, ale powinna zapewnić wam kilka godzin rozrywki w momencie, gdy będziecie mieli już dość Killing Floor 2 oraz The Escapists 2.

Zobacz także: Tydzień z Uplay Plus za darmo – wersja próbna usługi, ale tylko przez chwilę

Wszystkie 3 gry zostaną udostępnione o godz. 17:00. Pozostaje mieć nadzieję, że nie powtórzy się sytuacja z ubiegłego tygodnia. Zapowiedziano wtedy udostępnienie za darmo Conan Exiles. Następnie pojawiły się plotki o tym, że gra wyleci z listy. Niestety czarny scenariusz się sprawdził i graczom pozostało pobranie jedynie HUE.

Źródło: Epic Games Store, PC Gamer, GameSpot, LifelessPlanet.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Arkadiusz Stec

Śledzi rynek smartfonów, komputerów oraz gier na wszystkie platformy. Mniej lub więcej, ale zawsze o czymś pisał. Jeżeli nie o grach, to o smartfonach. Wylewał także siódme poty na forach poświęconych konsolom w Polsce. Jego pierwszym Androidem w kieszeni był Cupcake i od tamtej pory jedynie raz romansował z iOS.