InPost i Allegro Smart, razem z Media Markt, przygotowali bardzo ciekawą promocję dla fanów gier na PlayStation 4. Ghost of Tsushima swoją oficjalną premierę ma już 17 lipca, czyli za dwa tygodnie z małym hakiem. Żeby zagrać w produkcję kilka minut po jej premierze, można kupić wersję cyfrową lub skorzystać z promocji, która ma zagwarantować odbiór przesyłki 17 lipca minutę po północy.

InPost i Allegro Smart – promocja na Ghost of Tsushima

InPost i Allegro Smart – promocja na Ghost of Tsushima
Fot. Allegro

Każdy, kto czeka z utęsknieniem na jakąś grę, ten wie, że oczekiwanie na kuriera z przesyłką potrafi być mordęgą. Sam tak miałem przy okazji premiery The Last Of Us 2. Kiedy inny już mieli produkcje u siebie, ja dalej czekałem. Wprawdzie gra dotarła do mnie w dniu premiery, ale dopiero około 14. Teoretycznie straciłem trochę czasu, zanim mogłem przenieść się do wirtualnego świata. Jako że nie jestem fanem wersji cyfrowych, zazwyczaj biorę pudełka. W przypadku dużych premier firmy dbają o to, by te pojawiały się u klientów w dniu premiery, choć nie zawsze się to udaje.

Kolejną i jedną z ostatnich dużych premier na PlayStatnion 4, będzie Ghost of Tsushima. Jeżeli ktoś czeka na ten tytuł i chce go mieć jako jeden z pierwszych i to w wersji pudełkowej, powinien zainteresować się promocją InPost i Allegro Smart. Zamawiając tytuł z aukcji Media Markt i mając aktywne konto Allegro Smart, przesyłkę otrzymamy minutę po północy 17 lipca. Wtedy mamy dostać SMS-a oraz maila ze specjalnym kodem oraz numerem telefonu (ważne, nie naszym numerem), który pozwoli otworzyć paczkomat.

Zobacz też: Oferta PS Plus na lipiec z trzema tytułami.

Żeby mieć pewność, że Ghost of Tsushima dotrze na miejsce w określonym czasie, trzeba zdecydować się na zakup do 13 lipca do godziny 15. Potem tylko wybieramy paczkomat i możemy odliczać dni do premiery Ghost of Tsushima. Ostatni trailer produkcji zapowiada wyborną rozrywkę i trzeba mieć nadzieję, że twórcy inFamous nie zawiedli.

Źródło: Allegro / InPost

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.