TLOU 2 niepokonane po raz kolejny na liście najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii. Wprawdzie można się było tego spodziewać, bo tytuł swoją premierę miał dopiero 19 czerwca. Jednak produkcja zaliczyła aż 80-procentowy spadek, jeżeli chodzi o zakup produkcji. Nie przeszkodziło to jednak w tym, by zająć pierwsze miejsce na liście TOP 10. Po raz kolejny.

TLOU 2 niepokonane w Wielkiej Brytanii

TLOU 2 niepokonane w Wielkiej Brytanii
Fot. The Last Of Us 2

The Last Of Us 2 to najszybciej sprzedający się tytuł ekskluzywny na konsolę PlayStation 4. W kilka dni od premiery udało się sprzedać ponad 4 miliony kopii produkcji. Dobra passa gry od Naughty Dog dalej trwa, co potwierdzają wyniki sprzedażowe z Wielkiej Brytanii. Tam tytuł po raz kolejny zajął pierwsze miejsce. Warto jednak zaznaczyć, że zainteresowanie nim zmalało o 80 procent, co może wydawać się ogromnym spadkiem. Jednak Uncharted 4: Kres Złodzieja, czyli poprzednia pełnowymiarowa gra studia, zaliczyła podobny spadek. Wtedy było to 78 procent w drugim tygodniu po premierze.

TLOU 2 niepokonane w Wielkiej Brytanii to jeden z sukcesów. Drugim jest to, że remaster pierwszej odsłony zaczął cieszyć się większą popularnością. To pozwoliło mu na znalezienie się na 8 pozycji w zestawieniu. To nie dziwi, bo żeby w pełni poznać wszystkie walory drugiej części gry, warto mieć za sobą pierwszą. Wspominał o tym w recenzji The Last Of Us 2 Kacper i ja w pełni się z nim zgadzam. Ciekawe jest też to, że na liście najczęściej kupowanych gier, znajduje się nadal Grand Theft Auto V. Dużo osób narzekało, że tytuł po raz kolejny pojawi się na PlayStation 5, ale jak widać, dalej jest wyjątkowo chętnie kupowany.

Zobacz też: Odzyskiwanie danych z darmowym narzędziem od Microsoftu.

  1. The Last of Us Part 2
  2. Bravely Second: End Layer
  3. SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated
  4. Ring Fit Adventure
  5. Animal Crossing: New Horizons
  6. FIFA 20
  7. Mario Kart 8: Deluxe
  8. Grand Theft Auto 5
  9. The Last of Us: Remastered
  10. Minecraft

Źródło: GameIndustry

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.